05.03.2021, 21:00 | czytano: 2796

Meczu nie będzie, ale...

Niestety życie zweryfikowało plany stowarzyszenia Winter Classic i noworoczny mecz charytatywny, po kilkukrotnych zmianach terminu został właśnie definitywnie odwołany. Jednak towarzystwo nie składa broni i zapał do pomocy realizuje z powodzeniem w nowej formie. Wszystko dla małej Lilianki.
Odbyły się już dwa spotkania online w formie charytatywnych steramów dla Lilianki - nowy format bardzo ciepło przyjęli widzowie. Do tej pory udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych, a finałem akcji będzie ostatni, trzeci live stream świąteczny, który odbędzie się w Wielkanocny Poniedziałek, czyli 5 kwietnia 2021 roku.
Cały czas trwają licytacje na stronie www.aukcje.podhale24.pl. Miały się one zakończyć 7 marca br., ale zostały właśnie przedłużone do 5 kwietnia br. do godziny 20:30 tak, by kończyły się podczas planowanego spotkania online. Wtedy właśnie odbędzie się finał całej akcji z mnóstwem atrakcji dla widzów, więc warto śledzić fanpage Winter Classic na fb.

Co do licytacji to panowie z Winter Classic również szykują wielką niespodziankę, o której niebawem usłyszycie.

Dostępne są ciągle cegiełki, które kupować można online na stronie www.JarmarkPodhalanski.pl. Cały dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na pomoc Liliance, a na tych, którzy zdecydują się na pomoc w tej formie czekają niespodzianki - przekonali się już o tym fani Winter Classic odbierając podarunki od chłopaków.

Dla przypomnienia, w galerii poniżej zdjęcia z ubiegłorocznej edycji meczu.

oprac. wo/ fot. M. Adamowski
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl