23.03.2021, 14:53 | czytano: 2355

Strażacy rozpoczęli kolportaż ulotek

Do urzędów gmin na terenie powiatu nowotarskiego dostarczone zostały przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Nowym Targu ulotki propagujące wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.
Rozpoczął się także proces ich kolportowania do mieszkańców małych miejscowości i wsi. Ulotki są rozwożone przez druhów ochotniczych straży pożarnych. Wcześniej strażacy Komendy Powiatowej PSP w Nowym Targu spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.
Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z zasobów Internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie.

Przypominamy również, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Przedsięwzięcie prowadzone jest we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Źródło: KP PSP w Nowym Targu, oprac. r/
komentarze
A ZGONY POSZCZEPIENNE?!25.03.2021, 06:01
Czy w tych ulotkach będzie informacja o zgonach poszczepiennych?

Czy w tych ulotkach będzie informacja o niebezpieczeństwie noszenia masek na twarzy?

Czy w tych ulotkach będzie informacja, że rząd na polecenie UNII EUROPEJSKIEJ chce nas wywłaszczyć ze wszystkiego ?

CZY NA ULOTKACH BĘDZIE INFORMACJA, ŻE 31 MARCA JEST W SEJMIE GŁOSOWANIE, W KTÓRYM RZĄD PIS/PO CHCE PRZEGŁOSOWAĆ ODDANIE POLSKI W RĘCE UNII EUROPEJSKIEJ (tzn. że Unia będzie nam wymyślała nowe podatki i zmuszała nas POLAKÓW do płacenia haraczu)
antycovidian24.03.2021, 22:31
@Kacwinion
Z sensem wypowiedziałeś ostatnie zdanie, pod którym i ja się podpisuję.
Co ma Świętość Jana Pawła II, czy Papieża Franciszka wspólnego z ekspertem w dziedzinie szczepionek - czy Oni mieli - nie umniejszając Ich Wielkości jako przywódców religijnych - choć z 10 % wiedzy na temat szczepionek, którą posiada Geert Vanden Bosschem ???
co24.03.2021, 13:51
jakie szczepionki? przecież nawet dla 70+ nie bylo dostępne bo brak
Warto posłuchać!!!!!!24.03.2021, 13:19
Ciekawe czy będzie tam tez informacja o niepożądanych odczynach poszczepiennych?!
Ciekawe czy będzie tam też informacja o tym, że każdy dobrowolnie przyjmuje tę szczepionkę,?!
Ciekawe czy będzie tam też informacja o tym, że i w razie komplikacji/powikłań poszczepiennych, taka osoba jest skażana sama na siebie, bo każdy umywa ręce i nie chce mieć kłopotów?!
Kacwinion24.03.2021, 07:39
@antykowidian
Dla mnie wybitnym człowiekiem jest papież JPII lub Franciszek.A tego typa nie kojarzę lub nie jest wybitny...Co do szczepień to jak nie masz ochoty to się nie szczep,bo nikt ci noża do gardła nie przykłada.A znam takich przeciwników szczepień z przed pół roku co teraz zapisują się do kolejki szczepień i nie mówią że wirusa nie ma.Ja się może zaszczepie ale poczekam jeszcze ze trzy lata jak będziemy wiedzieć coś więcej.
antycovidian23.03.2021, 22:54
Nim podejmiecie decyzję o przyjęciu "szczepionki" polecam wywiad z wybitnym, światowej sławy ekspertem na temat szczepionki przeciw covid-19

Wpisz w YouTube

" Wywiad z Geertem Vanden Bosschem " z dnia 15 mar 2021
rentgen*23.03.2021, 22:43
A nie jest tak czasem tak ze druhom z OSP obiecano dotacje w zamian za kolportaż? Jeśli tak to żenujące. Niestety OSP kupiły te chwyty obecnej władzy:(((
zenek23.03.2021, 17:52
Ja sobie nie życzę tego g*** a w mojej skrzynce !
fajerman23.03.2021, 16:49
Druhowie - pokolenia strażaków pracowały na prestiż i zaufanie, jakim darzą Was społeczeństwa w których funkcjonujecie i jedną nie przemyślaną akcją zniweczycie to wszystko. Jak możecie propagować "szczepienia" eksperymentalnym preparatem medycznym w fazie testów, które mają się zakończyć w 2022/2023 r. a o których nie wiemy nic. Nawet eksperci rządowi profesorowie Horban, Gut, Simon i inni nie wypowiadają się bo nie mają w tym temacie wiedzy. Nic nie wiemy, jakie mogą być skutku uboczne za rok, półtora, dwa od podania eksperymentalnego preparatu medycznego.
jam to23.03.2021, 16:46
Przyniesie to taki sam skutek jak kolportaż każdej innej ulotki - zaśmieci naszą planetę.
Sieniawion23.03.2021, 15:19
My z OSP się odcięli od tej propagandy i roznosić śmieci nie będziemy!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl