24.05.2021, 17:16 | czytano: 1619

Międzynarodowy Dzień Rodziny świętowali również hokeiści

zdj. MMKS Podhale Nowy Targ
NOWY TARG. Wracamy do niedzielnego festynu zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Spotkanie było okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale i - pożegnania się z byłą nauczycielką. Poniżej zamieszczamy relację klubową.
Hokej to wielka rodzina. Świętując w ogrodach Św. Katarzyny, hokeiści Żaka Starszego wykorzystali okazję wspólnego spotkania się ze swoją już byłą, a ulubioną wychowawczynią Urszulą Sięką. Pani Sięka uczyła swoich wychowanków w szkole nr 11, a w roku szkolnym 2021 otrzymała nominację na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Nowym Targu. Przepisy dotyczące pandemii nie dawały wcześniej okazji do wspólnego spotkania ze swoimi wychowankami.

Uczniowie na festynie wręczyli wychowawczyni kwiaty, statuetkę pamiątkową oraz imienną koszulkę meczową z nr 5 obecnym numerem szkoły pani Sięki. Podarowana koszulka ma szczególną wartość, ponieważ była z zawodnikami na meczach o Mistrzostwo Polski Żaka Starszego, zdobywając z drużyną ten największy tytuł Mistrza Polski.


Do festynu rodzinnego dołączyli również zawodnicy KH Podhale, bawiąc się z najmłodszymi zawodnikami klubu hokejowego MMKS Podhale, którym nie dali rady w przeciąganiu liny. Młodsi byli górą, pokazując starszym kolegom, że siła jest w drużynie. Jak na festyn rodzinny przystało, pojawili się także najwięksi kibice naszych zawodników, czyli rodzice i dziadkowie. Główną atrakcją dla naszych wychowanków był wydzielony teren do gry w unihokeja oraz wypożyczone bandy od dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu - Pawła Zycha, któremu dziękujemy za wsparcie, zaufanie i pomoc.

Klub Sportowy MMKS Podhale Nowy Targ
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Tysia24.05.2021, 20:40
Najlepsza nauczycielka i wychowawczyni jaką spotkałam na swojej drodze. Dużo zdrówka i wytrwałości życzę :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl