31.05.2021, 11:06 | czytano: 1892

Zabawa "Pod Wierzbą" (zdjęcia)

zdj. organizatora
KROŚCIENKO n/DUNAJCEM. Mimo niesprzyjającej pogody, wczoraj w Amfiteatrze "Pod Wierzbą" zorganizowana została przez Centrum Promocji i Kultury impreza z okazji Dnia Dziecka.
Wydarzenie odbyło się przy współpracy z Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień oraz Leader Gorce Pieniny pod honorowym patronatem wójta Gminy Jana Dydy.
Dla dzieci było przygotowane wiele atrakcji. Była zabawa z animatorami Art Cinema, pokazy sprzętu gaśniczego i sprzętu do ratownictwa drogowego przygotowane przez jednostki OSP z Gminy Krościenko. Zadbano o słodki poczęstunek od Stowarzyszenia Kobiet Pienińskich i bajkowe postacie rozdające słodycze.

Dodatkowo na scenie można było podziwiać występy zespołów: "Pienińskie Śpasy", "Małe Pieniny" oraz "Młodzieżowej grupy śpiewaczej". Imprezę uświetnił również koncert Orkiestry Dętej OSP Krościenko zakończony paradą.

Jedną z atrakcji były pokazy kajakowe na Dunajcu przygotowane przez Akademię Młodego Kajakarza.

"Wszystkim którzy przyczynili się do organizacji dnia dziecka dziękujemy" - podsumowuje Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

opr.s/ zdj. organizatora
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl