06.06.2021, 18:22 | czytano: 1286

Mini Podhale Tour

Po rocznej przerwie wraca cykl popularnych zawodów rowerowych „Mini Podhale Tour”. Organizatorem imprezy jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice, przy współpracy Gmin Spytkowice, Rabka-Zdrój, Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej, Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Rabie Wyżnej.
Mini Podhale Tour, to rywalizacja składająca się z czterech oddzielnych zawodów:
I – 27.06.2021r. – niedziela- Grand Prix Gminy Spytkowice Stadion w Spytkowicach obok Urzędu Gminy
II - 11.07.2021r. - niedziela - Grand Prix Gminy Rabka-Zdrój - Park Zdrojowy (Miasteczko ruchu drogowego)
III - 05.09.2021r. - niedziela - Grand Prix Gminy Czarny Dunajec Stadion w Czarnym Dunajcu
IV - 11.09.2021r. - sobota - Grand Prix Gminy Raba Wyżna Raba Wyżna – parking Banku Spółdzielczego, obok Kościoła.
W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do 15 lat, rywalizacja będzie się odbywać w dziesięciu kategoriach wiekowych, limit uczestników 150 osób, ponadto poza konkursem zostanie rozegrany wyścig dla chętnych, którzy mają 16 lat i więcej.

Forma rywalizacji zależna od kategorii wiekowych oraz ilości uczestników (start wspólny, eliminatory, wyścig australijski) - Trasa zawodów – rundy po bieżni na stadionie lub wyznaczone w innym terenie długości ok 400m. Ilość rund zależna od kategorii wiekowych i od formy rywalizacji.
- Obowiązuje rower górski MTB, lub uniwersalny.

Zgłoszenia w biurze zawodów w godz. od 12:00 do 13:30 /Formularz zgłoszeniowy musi być podpisany przez rodzica lub prawnego opiekuna/. Udział w zawodach jest bezpłatny. Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej. Regulamin na www.podhaletour.tcorzel.pl

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W imieniu organizatorów - Stanisław Kowalcze
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl