09.06.2021, 17:48 | czytano: 2128

Komendant wręczył dyplomy

Uczennice z Nowego Targu zostały wyróżnione w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Śnieżny Dekalog”.
Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe uczennicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu wyróżnionym w ogólnopolskim konkursie promującym bezpieczne zachowania na stoku.
W tym roku realizowano V edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”. Uczennice klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu, Maja Starczowska, Maria Malinowska i Hanna Kukulska pod czujnym okiem opiekuna pani Marzeny Starczowskiej,reprezentując powiat nowotarski, nagrały spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe wyróżniło przesłaną pracę przez nowotarskie uczennice w kategorii spot filmowy - wiek od 5 do 10 lat.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji oraz partnerów akcji.

Dlatego wczoraj w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, nagrody i dyplomy okolicznościowe w imieniu Komendanta Głównego Policji, wręczył mł. insp. Grzegorz Wyskiel, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania, popłynęły również w stronę pani Marzeny Starczowskiej, opiekunki dziewcząt. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU i Partnerów akcji.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Nowo10.06.2021, 12:13
Brawo !!!
mądry i skromny09.06.2021, 18:12
Tą nagrodę to powinien dostać Minister Zdrowia za zamknięcie stoków co wyeliminowało wypadki do zera.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl