10.06.2021, 15:51 | czytano: 1675

Szpital w Nowym Targu doceniony za leczenie bólu

Arch. Podhale24.pl
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu uzyskał certyfikat "Szpital bez bólu".
- Jest to potwierdzenie wprowadzenia najwyższych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego - informuje placówka. - Nasza kadra lekarska i pielęgniarska dzięki doświadczeniu oraz regularnym szkoleniom wypełniła wszystkie kryteria wyszczególnione w regulaminie programu.
Certyfikaty „Szpital bez bólu” są przyznawane od 2010 r. przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, które zainicjowały program polegający na wprowadzeniu na oddziały pooperacyjne i zabiegowe standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Źródło: PSzS, oprac. r/
komentarze
milemari12.06.2021, 15:43
a ja czekam na konkurs, w którym oceniać się będzie traktowanie pacjenta przez lekarzy SOR. wtedy nowotarski szpital będzie niechlubnym miejscu w kategorii najgorsze traktowanie pacjenta ..
Ola11.06.2021, 01:34
tak długo czekali na przyjęcie , że przestało boleć...:)
Agata10.06.2021, 20:52
Chciałabym z ciekawości zapytać kiedy kadra szkoliła się w tym kierunku i kiedy ten program został wcielony w życie???
3 miesiące temu byłam operowana. To co tam przeszłam nie chciałabym powtórzyć nigdy w swoim życiu!!! Przez całą noc nie doprosiłam się o podanie leku, który uśmierzyłby ból! Podali mi paracetamol i pyralginę! Nie zmrużyłam oka i nawet personel szpitala,który prywatnie dzwonił o wsparcie dla mnie nic nie zadziałał! Wstyd i hańba! Wstyd dla szpitala i wstyd dla oblsoby, która miała odwagę napisać taki kłamliwy artykuł!KPINA Z PACJENTÓW! Nie mówiąc już o opiece pielęgniarskiej,bo to już woła o pomstę do nieba! Zamiast zająć się pacjentem wolą prześcielać łóżko 4 razy w ciągu 10 minut tylko po to,żeby zadowolić lekarzy na obchodzie!!!!
fred10.06.2021, 19:24
Szpital bez bólu na samą myśl wszystko boli jak trzeba tam jechac,a co do obsługi pacjenta to z konać idzie.
Krzych10.06.2021, 17:45
A kiedy nagroda za najlepszą pielęgniarską obsługę pacjenta? Byłem 2 razy w ostatnim półroczu na operacjach na chirurgii i te kobiety to na rękach nosić. Takich Stachów co chcieliby żeby im gazety czytać było paru, ale takim wiadomo nie dogodzi.
Stachu10.06.2021, 16:03
A kiedy nagroda za najgorszą pielęgniarską obsługę pacjenta?? Bo nie mogę się doczekać.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl