22.06.2021, 19:58 | czytano: 7307

Dzieci pożegnały dyrektor przedszkola - Annę Jędrol (zdjęcia)

arch. przedszkola
NOWY TARG. W Przedszkolu nr 2 na Kowańcu odbyła się uroczystość pożegnania dyrektor Anny Jędrol, która po 40 latach pracy pedagogicznej, w tym 36 latach na stanowisku dyrektora, postanowiła zakończyć pracę zawodową. Uroczystości towarzyszyły wielkie emocje.
"Od dzieci, pracowników i rodziców popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za dobre i czułe serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, za każdy dzień spędzony w przedszkolu, za pomoc i poczucie bezpieczeństwa, za troskę o dzieci, pracowników i sprawy przedszkola. Pełnienie funkcji dyrektora to nie tylko sprawowanie obowiązków, ale także i misja wymagająca wiedzy, umiejętności, wyczucia i rozwagi, a te cechy nasza pani dyrektor posiada. Przedszkolaki przygotowały dla swojej Pani Dyrektor wiersze, piosenki, tańce, życzenia i podziękowania oraz własnoręcznie wykonane upominki.
Droga Pani Dyrektor!
Jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone, w każde działanie na rzecz dzieci, pracowników i przedszkola. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i realizacji marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy!"

Dzieci, pracownicy oraz rodzice Przedszkola nr 2 w Nowym Targu

---------
Przypomnijmy, że decyzją Rady Miasta, od września br. nastąpi połączenie Przedszkola nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 i utworzenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1.

opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Ula26.06.2021, 08:22
Jack* wszystko się zgadza niestety.... do tej pory zaluję ze poslalam tam dziecko.
Rodzic25.06.2021, 17:46
Jack żal Ci d***e sciska że Twoje dziecko się nie dostało do najlepszego przedszkola w mieście!
rodzic24.06.2021, 08:40
do Jack
Ty jesteś porażką. Najlepsze Przedszkole w Nowym Targu! Masz problem że Twoje dziecko się nie dostało do tego Przedszkola??? Panie są wspaniałe.
Pani Bogusiu jest Pani super!!!:)
Jack23.06.2021, 15:26
najwyższa pora, faworyzowała dzieci elit nowotarskich, bardzo słabe podejście do dzieci, brak konkretnych decyzji w trudnych sprawach (np. naszej), przy okazji widzę Paną Bogusie następna porażka.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl