23.09.2021, 21:00 | czytano: 648

XXII Konkurs Fotograficzny "Tatrzańska Jesień 2021"

Fot. Aleksandra Pstrągowska
Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Tatrzańska Jesień 2021”. Czas zaplanować górską wyprawę z aparatem w dłoniach i podjąć fotograficzne wyzwanie – zatrzymać perfekcyjną chwilę i odkryć własny, indywidualny punkt widzenia na otaczające piękno jesiennych Tatr.
Celem XXII Konkursu Fotograficznego „Tatrzańska Jesień 2021” jest prezentacja piękna gór, tatrzańskich wiosek i ich osobliwych walorów krajobrazowych nie tylko w sezonach zimowym i letnim, kiedy przyciągają one największą ilość gości, ale także w innych okresach.
Przedsięwzięcie kierowane jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów z kraju i z zagranicy. W konkursie obowiązują dwie kategorie wiekowe: młodzież oraz dorośli. Nadesłane fotografie oceni Jury zwracając szczególną uwagę na zgodność tematyczną, sposób kadrowania, balans kolorów, metodę ujęcia tematu oraz pomysłowość ujęć. Prace nie spełniające wymagań Regulaminu nie będą brane pod uwagę.

XXII edycja przedsięwzięci to szczególna okazja do ukazania swojego zamiłowania do gór, a także zachęta to zadumy nad otaczającym nas światem. Niespotykane wcześniej ujęcia pozwolą na chwilę refleksji nad szczególną istotą tatrzańskiego pejzażu, zwracając uwagę na wartość dziedzictwa przyrodniczego Podhala.


Prace należy przesyłać na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24
34 – 500 Zakopane.
Więcej: TUTAJ

oprac. r/ Organizatorzy
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl