12.10.2021, 16:34 | czytano: 1866

Wygrana Marcina Stopki przez nokaut

Fot. Marcin Stopka / Facebook
Pochodzący z Jaworek kickbokser Marcin Stopka wygrał w swoją kolejną walkę już w pierwszej rundzie przez nokaut. Po meczu zawodnik wyraził niezadowolenie z faktu, iż na dzień przed walką dowiedział się, że rywal z niewiadomych względów zrezygnował i dostanie zawodnika zastępczego.
- Nie był to rywal mojej klasy (...) mogłem to skończyć w każdej chwili, nawet pierwszym ciosem, ale chciałem trochę poboksować, bo 4 lata nie walczyłem. Chciałem pobyć w tym ringu jak najdłużej, ale w pewnym momencie widziałem, że nie ma już sensu dłużej przeciągać. - żalił się po walce Marcin Stopka. Jednocześnie pieniński zawodnik wyraził szacunek dla rywala, który stanął do walki z dużo lepszym zawodnikiem. - Zawsze toczyłem walki na najwyższym poziomie z klasowymi przeciwnikami, wiec nie powiem żebym był mega dumny z tej walki ale to nie moja wina że zmienili mi rywala. W każdym razie gratulacje dla przeciwnika za charakter że wszedł do ringu! Dla mnie walka na przetarcie i tyle dobrego że obyłem sie ze stresem startowym po tak długiej przerwie.
jd
komentarze
Cyc Malina13.10.2021, 09:26
Gratulacje z wygranej, chociaż przydałoby się więcej pokory, bo czasem ten "słabszy" może zrobić kuku i wtedy takie wypowiedzi nijak się mają do sytuacji. Mimo tego życzę powodzenia po powrocie i dalszych sukcesów.
zawodnik13.10.2021, 08:47
w artykule nie ma żadnych informacji na temat .... co to za sport?, kategoria, waga, miejsce, chyba że chodzi o to, żeby się domyślać, patrząc na rękawice pod zawodnikiem....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl