14.10.2021, 11:52 | czytano: 2069

Spółka z Zakopanego wypuściła akcje

Wincenty Pelc. Fot. Materiały prasowe
Zakopiańska spółka MKW S.A., właściciel firmy TeleMed24, zadebiutowała na platformie beesfund.com.
To debiut przedsiębiorstwa z branży telemedycznej na polskim rynku crowdinvestingowym. Akcje firmy może zakupić każdy zainteresowany.
TeleMed24 działa na rynku telemedycyny i teleopieki. W ramach swoich usług proponuje kompleksową usługę: począwszy od całodobowej opieki nad podopiecznymi (ratownicy medyczni nieustannie nadzorują stan zdrowia pacjenta), skończywszy na sprawdzonym i nowoczesnym sprzęcie - dedykowanej i prostej w obsłudze opasce telemetrycznej noszonej na ręce użytkownika.

- Starzejące się społeczeństwo to trend, który zauważyć można niemal w całej Europie, również w Polsce. W TeleMed24 wiemy, że rynek usług telemedycznych dla seniorów będzie dynamicznie rósł, dlatego ciągle inwestujemy w rozwój. Ostatnie kilkanaście miesięcy pokazały nam wszystkim, jaki potencjał drzemie w branży teleopieki i telemedycyny. Chcemy być liderem tych zmian, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z beesfund.com i sprzedaż akcji naszej firmy - mówi prezes MKW S.A., Wincenty Pelc.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
nen14.10.2021, 20:16
Może by napisać po ile te akcje
AndrzejG14.10.2021, 14:02
Dobry pomysł. Moja ciotka takiej opaski używa i jest bardzo zadowolona. Jest bezpieczna i pod stałą opieką ratowników. My też jesteśmy spokojni i zadowoleni. I o to w tym wszystkim chodzi.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl