14.11.2021, 12:24 | czytano: 8563

Sukces projektantki z Nowego Targu

Aneta Larysa Knap/FB
"Nic więcej dziś nie napiszę, jestem tak potwornie zmęczona, że ledwo trzymam głowę, szczęśliwa, i choć jeszcze to do mnie nie dociera - znowu wyprzedziłam swoje marzenia. Statuetka International Fashion Week Dubai trafiła w moje ręce "Best Folk Fabric Poland 2021" - napisała w mediach społecznościowych Aneta Larysa Knap.
Projektantka mody z Nowego Targu poleciała na Bliski Wschód promować markę Folk Designe i wzięła udział w międzynarodowych targach - International Fashion Week Dubai w ramach Expo 2020.
Jak informowała - były to trzy wyjazdy z tzw. misją gospodarczą, do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej. Szczególnie prestiżowy jest udział w największych targach na świecie w Dubaju Expo 2020".

W planach był udział w takich wydarzeniach jak w Polish Games Show, w Polsko-Emirackim Forum Gospodarczym, misję wyjazdową w Abu Zabi, w Dubaju, w International Fashion Week Dubai oraz Internati onal Apparel & Texti l e Fair Jeddah Internati onal Trade Fair czy Arab Fashion Week.


Zaprezentowała tam ubrania, biżuterię, nowe projekty modowe. Wyjazd był dofinansowany z programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

s,r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Uffff17.11.2021, 07:14
To już koniec z developerką nad jeziorem?
Obserwator16.11.2021, 17:58
do Haute Couture..... zanim zaczniesz komentować przeczytaj z uwagą - kategoria to " Fabric"pisze na statuetce jak BYK ! co uprzejmie ci przetłumaczę " oznacza wzornictwo a więc każdy uczestnik wydarzenia mógł się w niej znaleźć ( nie było kategorii wyłącznie na folk) co bzdurnie piszesz. a tak na marginesie poprosiłabym redakcję o udostępnienie twojego ip komputera i założyłabym ci sprawę za pomówienie o płatnych statuetkach bo nie "neguję" że nie masz na to dowodów byłaś, byłeś tam i widziałeś haha , ps Paris Fashion Week a właściwie Aneta już ma w zasięgu ponieważ galeria Lafayette Paryż również w Dubaju odebrała statuetkę co oznacza= ten sam poziom.co za zawiść ! pozdrawiam
Haute Couture15.11.2021, 22:12
Najlepsza projektantka Folk z Polski w Dubaju - fajne uznanie. A ile projektantek w tej kategorii startowało? Jedna. Gratulacje. Pudło z łóżka. Ależ to jest mydlenie oczu. W Polsce odbiera statuetki na wystawach, na których aby wystartować trzeba zapłacić - czytaj: zapłacisz - dostajesz. Nie neguję wartości twórczości. Napiętnuję manipulację pani projektantki. Ale ... czekam na Paris Fashion Week.
Heheszki15.11.2021, 08:47
Super! Nie zatrzymuj się, w sensie pracuj dalej, w Dubaju.
Nowy Targ sobie poradzi ;)
Jack15.11.2021, 04:55
Przestań ludziom wciskać ??eko?plastikowe ubrania produkowane z poliwęglanu
NYGIRL14.11.2021, 22:00
Powinnismy byc z Niej naprawde dumni. Gratulacje dla Anety! Jestes bardzo zdolna projektantka ????
Ewelina14.11.2021, 19:15
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!! Nie zatrzymuj się!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl