07.12.2021, 17:37 | czytano: 1204

Snow Expo Ski Test na Kotelnicy Białczańskiej

Materiały prasowe
Już w ten weekend, w dniach 11 i 12 grudnia w Białce Tatrzańskiej fani sportów zimowych będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dziewiętnastu producentów sprzętu.
SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy.
W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: BATALEON SNOWBOARDS, BURTON, DYNASTAR, ELAN, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, NORDICA, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon. Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. Wszystko to będzie bezpłatne.
Na stoku obecny będzie także znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt - doskonały narciarz oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl