15.12.2021, 19:19 | czytano: 2767

Polska Akcja Banerowa wraz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców organizuje zrzutkę na banery

zdj. nadesłane
Polska Akcja Banerowa zawarła kilka miesięcy temu sojusz z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Dziś przekonują: "działamy razem - możemy więcej". Zwracają się także o finansowe wsparcie.
W przesłanym komunikacie czytamy:
"Polska Akcja Banerowa stała się inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień z kilku bardzo ważnych powodów. Przedstawiamy Państwu w przestrzeni publicznej opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych. Jak już wspominaliśmy niejednokrotnie, za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa.

Polscy lekarze i naukowcy ciągle zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelowali w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych. Los milionów Polaków nie jest nam obojętny. Polska Akcja Banerowa przyłącza się do apelu niezależnych ekspertów. Wspiera ich w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19.

Polska Akcja Banerowa była notorycznie blokowana na portalu społecznościowym jakim jest Facebook. Ostatnio publikacja naszej strony została cofnięta. Informacje, które do nas napływają ze świata o niepożądanych odczynach poszczepiennych i zgonach ludzi po szczepieniu są uznawane przez ten portal za fałszywe i niezgodne ze standardami społeczności.

Wychodząc naprzeciw rządowej i medialnej propagandzie w trosce o zdrowie i życie Polaków, postanowiliśmy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Niezależnych Lekarzy i Naukowców wypracować rozwiązania, które dotrą do szerszego grona odbiorców. Chcemy przestrzec Państwa przed potencjalnymi niebezpieczeństwami eksperymentu medycznego, który obecnie przeprowadza się w Polsce i na świecie.

„W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym.”
George Orwell

Polska Akcja Banerowa sprzeciwia się lockdownom, przymusowi szczepień i segregacji sanitarnej. Zachęcamy Państwa do włączenia się wraz z nami w kampanię informacyjną, która jest przeprowadzana na terenie kraju. Całkowita kwota ze zrzutki zostanie przeznaczona na ten cel. Przyszłość zależy od Nas!

Sebastian Śmietana założyciel Polskiej Akcji Banerowej OD(SZ)CZEP SIĘ!"


---
Drodzy Państwo, musimy docierać do ludzi z tą prawdą, więc prosimy Was o wsparcie naszego wspólnego działania i ZRZUTKI NA BANERY.

Teraz przyszedł krytyczny czas batalii o zdrowie i życie naszych najmłodszych, ponieważ decydenci zezwolili na przeprowadzanie na masową skalę eksperymentu na dzieciach w wieku 5-11 lat. Niestety, wielu rodziców, nie wie, jak wiele ryzykuje… Dlaczego? Zostali omamieni medialną propagandą? Boją się, będąc od prawie dwóch lat pod presją pandemii strachu? Może impuls - jakim będzie niesiony przez banery przekaz - dotknie ich serc lub przebudzi umysły i uda nam się uratować jeszcze jakieś istnienie…

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zostało założone w odpowiedzi na m.in. postępującą degradację naszego zawodu. Sukcesywnie, od długich lat, poprzez narzucanie procedur odbiera się nam możliwości swobodnego poruszania się w obszarze leczenia chorych. Tracimy zaufanie, tracimy autorytet. Problem pogłębia się z dnia na dzień. Ostatnie półtora roku pokazało, że nasza wiedza, doświadczenie zawodowe, logika i zdrowy rozsądek musiały odejść w niepamięć.

Nie ma na to naszej zgody.

Kierujemy się zasadami: PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ i DOBRO PACJENTA NAJWYŻSZYM PRAWEM!
Nie potrafimy i nie chcemy być obojętnymi wobec tak wielu faktów i dowodów, napływających z całego świata, a także z naszej codziennej praktyki - które pokazują wyraźnie, jak wielkie zagrożenie i nieodwracalne szkody zdrowotne wyrządzają już teraz i przyniosą w przyszłości preparaty, którymi wyszczepia się społeczeństwo, ukrywając ryzyko z tym związane.

Nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie był świadomy, podejmując decyzję. My dostarczamy dowodów, aby podejmowane decyzje były świadome. Czas przyniesie konsekwencje...

Od miesięcy protestujemy oraz wzywamy decydentów do opamiętania się i zaprzestania realizacji Narodowego Programu Szczepień w tak nachalny, pełen propagandy sposób, często za pomocą manipulacji emocjonalnej, oraz nie pozbawiony kłamstw. Statystyki wyraźnie pokazują, że „szczepienia” nie są bezpieczne, a ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Ryzykując utratę prawa do wykonywania zawodu walczymy o to, abyście Państwo nie byli na różne sposoby przymuszani do przyjmowania tych preparatów inżynierii genetycznej, walczymy też z obłędem segregacji sanitarnej, jaką się wprowadza, ponieważ nie ma do niej żadnego uzasadnienia naukowego.

Na naszej stronie https://psnlin.pl/ dzielimy się z Państwem najnowszymi doniesieniami naukowymi, ale też informacjami dotyczącymi profilaktyki i leczenia infekcji wirusowych, bo wiemy, jak trudno -w obliczu tak wielu potrzeb i, niestety, tak wielu patologii w ochronie zdrowia – znaleźć właściwą pomoc medyczną.

Teraz przyszedł krytyczny czas batalii o zdrowie i życie naszych najmłodszych, ponieważ decydenci zezwolili na przeprowadzanie na masową skalę eksperymentu na dzieciach w wieku 5-11 lat. Niestety, wielu rodziców, nie wie, jak wiele ryzykuje… Dlaczego? Zostali omamieni medialną propagandą? Boją się, będąc od prawie dwóch lat pod presją pandemii strachu? Może impuls – jakim będzie niesiony przez banery przekaz – dotknie ich serc lub przebudzi umysły i uda nam się uratować jeszcze jakieś istnienie…

Zachęcamy do wsparcia tej kampanii. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest tutaj.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wicher17.12.2021, 18:07
Popieram w 100% !
Nie dziennikarz16.12.2021, 18:38
I to ma być dziennikarstwo , jeszcze z linkiem do zbiórki .
Smok16.12.2021, 15:06
Bardzo dobra inicjatywa, dokładam cegiełke!
Anty-antyszczepieonowiec16.12.2021, 14:22
Jest tak iw Zakopanem, co uważał że szczepienia,maseczki, są niepotrzebne,nawet nakręcał filmiki o tym .Ledwo go odratowali. Najpierw leczył się sam w domu amantadyną, a potem jak już go już do zywych przywrócili to napisał"Było już bardzo źle i nie jest dobrze, ale byłem już w stanie krytycznym. Bezdechy, duszności, utarty przytomności do tego stopnia, że odcinało mnie na kilka godzin po to, żeby przebudzić się i stracić przytomność na nowo. Leżąc w toalecie pomiędzy ścianą a muszlą klozetową sparaliżowany niemocą i brakiem sił, żeby wykręcić numer alarmowy "-
gdyby się zaszczepił nie stanąłby u bram piekła. Jego żona tez jest w szpitalu. obaj byli w ciężkim stanie.
jps16.12.2021, 11:34
Bardzo dobrze, ze lokalny portal ma odwage pisac o takich akcjach. Brawo dla Sz. P. Dziennikarki, ze to opisala. Na tym polega prawdziwe dziennikarstwo, aby opisywac rzeczywistosc i dazyc do prawdy.

(P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, ale technika nie pozwala mi na to).
antycovidian16.12.2021, 07:58
Nie lubię dokonywać wsparcia finansowego za pomocą zrzutki - podajcie konto
tak16.12.2021, 06:55
Wstyd, że lokalne medium wspiera takie akcje i je nagłaśnia.
Koledzy z normalnych redakcji powinni przestać podawać rękę.
AnyDEKIEL16.12.2021, 06:20
sąsiad i ja
hahahahah wszyscy znajmomi niezaszczepieni wam zmarli? hahah wiiększych bzdur dawni nie cztałem. I kto tu jest kłamcą i manipulatorem?
zenek15.12.2021, 22:10
@sąsiad i ja
To dziwne, bo ja znam tylko osoby zaszczepione, które zmarły, a które za życia wychwalały szczepionki i atakowały tych, którzy ich nie chcą.
tak na marginesie15.12.2021, 22:08
Brawo dla Pana Sebastiana
Mając wszystkich takich obywateli, jak pan Sebastian, POLSKA BYŁABY ŚWIATOWĄ POTĘGĄ

Tylko "totalne lewactwo" tego nie popiera
POMOC PRAWNA15.12.2021, 22:05
Jak się obronić przed przymusem szczepień na COVID-19?

Gdzie uzyskasz pomoc?

Pisząc na email stopnop@gmail.com

Pisząc sms-a w godz. 18-19:00 606668891

Wsparcie dla żołnierzy i służb mundurowych bronimy.mundur@gmail.com

Współpracujemy z kancelarią adwokacką www.adwokat-poznan.pl

Inni prawnicy www.stopnop.com.pl/prawnicy

1. Pracodawca

wszelka forma wymuszenia szczepień przez pracodawcę jest nielegalna. Potwierdza to również stanowisko Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli twój pracodawca stawia ultimatum ?zaszczep się albo stracisz pracę? napisz do niego pismo z żądaniem podania szczegółowej podstawy prawnej (lub do zwierzchnika w służbach mundurowych). Następnie masz prawo skierować skargę do sądu pracy o mobbing.

Nie masz obowiązku podpisywania podsuwanych Tobie oświadczeń i deklaracji dotyczących decyzji o zaszczepieniu lub odmowie. Możesz natomiast złożyć za potwierdzeniem odbioru własne oświadczenie.

Oświadczenie dla żołnierzy www.stopnop.com.pl/oswiadczenie-zolnierz

Oświadczenie ogólne dla pozostałych grup zawodowych
Oswiadczenie-ogo?lnePobierz
Oświadczenie dot. seniorów z domu opieki

Oswiadczenie DPSPobierz
Oświadczenia uzupełnij o cytaty z rezolucji Rady Europy.

Szczepienia nie moga byc obowiazkowe i nikt nie powinien byc dyskryminowany z powodu braku szczepienia

W rezolucji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy opublikowanej w dniu 27 stycznia 2021 r. (2361) zatytulowanej ?Covid 19 vaccines: ethical, legal and practical considerations? czytamy:

7.3.1 zapewnić, aby obywatele byli informowani, ze szczepienia NIE są obowiazkowe i że nikt nie jest pod presja polityczna, społeczną lub w inną, aby sie zaszczepić, jesli tego nie chce;

7.3.2 zapewnić, że nikt nie może być dyskryminowany z tego powodu, że nie został zaszczepiony, ze wzgledu na możliwe zagrożenia dla zdrowia lub dlatego, że nie chce być szczepiony;

Źródło:
https://pace.coe.int/en/files/29004/html

Stanowisko Państwowej Inspekcji Pracy

https://www.pip.gov.pl/pl/wiadomosci/126965,stanowisko-na-temat-szczepien-przeciwko-covid-19.html

Bardzo proszę moderatora o udostępnienie linków, które mają służyć w obronie wolności Polaków i Polek. Z góry dziękuję
Ehhhhh15.12.2021, 22:00
sąsiad i ja: Dokładnie... Niestety przez durnotę Antyszczepionkowców ludzie umierają... Ci ludzie mają krew na rękach. I nie chodzi tu tylko o szczepionki na Covid.
Nauka15.12.2021, 21:57
Dlaczego podhale24.pl wspiera tak szeroką tę akcję głupot??? Nie życzę nikomu, źle, ale jakby przypadkiem twórcy tych banialuków wylądują pod respiratorami, to zmienią szybciutko narrację, jak już kilku wielkich innych fachowców Antyszczepionkowców...
Foliarznie15.12.2021, 21:34
Do baranka- psy szczekają karawana jedzie dalej.
A wiesz że przez takich jak ty, ludzie nie mają dostępów do lekarzy bo zamykane są następne oddziały żeby było gdzie leczyć niezaszczepionych.
To wy nie kwiczcie bo zajmujecie łóżka chorym na nowotwory i inne choroby przewlekłe. Co powiesz ludziom z takimi chorobami? Że to ściema ta pandemia. Ich to uj obchodzi,oni nie mogą się leczyć baranku.
jo tyz fcem dutki15.12.2021, 21:26
A w Stanach są też "naukowcy" którzy twierdzą że Ziemia jest płaska. AMEN.
emi15.12.2021, 20:49
Polecam artykuł i filmik na Polonia Christiana - Wynalazca technologii mRNA apeluje: nie szczepcie swoich dzieci przeciw COVID-19!
psy szczekają karawana jedzie dalej15.12.2021, 20:45
Słuszna akcja i mam nadzieję, że dużo ludzi wesprze. A wszelkich hejterów zapytam: czy ktoś wam każe cokolwiek dawać?! Nie? To odczepcie się ze swoim hejtem. Fałszywością śmierdzi od takich ludzi. Przecież my wszyscy musimy składać się z podatków, które każdy płaci, na waszą propagandę covidową i nikt nas się nie zapytał czy uważamy to za słuszne! Ile poszło publicznych pieniędzy na liczne reklamy szpryc w TV, radiu i internecie? Ile poszło pieniędzy na tony papieru i tuszu na ulotki, pełne kłamstw, które wrzucano ludziom do skrzynek? A ile poszło na same te szpryce dla zmanipulowanych baranków? Mnie się nikt nie zapytał, czy chcę to wszystko finansować! A wy jeszcze śmiecie kwiczeć tutaj, bo ktoś dobrowolną zrzutkę organizuje. Co za moralność Kalego, obłuda i hipokryzja!
dziadek15.12.2021, 20:15
Zbierają kasę. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że antyszczepionkowcy chcą po prostu zarobić...?
sąsiad i ja15.12.2021, 20:13
Mam nadzieję, że Pan Śmietana i jemu podobni odpowie kiedyś przed sądem za manipulowanie i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na skutek których wielu ludzi straciło życie. Jak do tej pory wszyscy nasi znajomi zaszczepieni żyją i dobrze się czują, natomiast niezaszczepieni już nie wszyscy żyją. Są tacy, którzy zmarli na covid i nie mieli żadnych innych chorób.
baca15.12.2021, 19:50
brawo, słuszna inicjatywa. ludzie powinni podejmować decyzję o zaszczepieniu świadomie a w obiegu publicznym jest tylko jedna narracja (która już się skompromitowała)
zniesmaczony15.12.2021, 19:33
Gonić to całe towarzystwo
Panie moderatorze czy /.../

Zna Pan zasady. Proszę sobie samemu odpowiedzieć. Moderator.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl