19.12.2021, 21:04 | czytano: 1826

Wracają z medalami (zdjęcia)

Podczas Amatorskich Mistrzostw MMA, które odbyły się wczoraj w Sochaczewie świetnie zaprezentowali się wychowankowie Wojciecha Hołego z Nowotarskiego Klubu Sportów Walki.
Podwójnym złotym medalistom został Adam Muzyka, walczący w wadze do 71 kg. W ciągu dnia stoczył on aż pięć zwycięskich pojedynków.
Złoty krążek w nowej formule MMA Striking - gdzie bardziej liczy się walka w stójce niż w parterze - zdobył też Dawid Marcinkowski, który finałową walkę wygrał przez nokaut.

Trzecie miejsce na podium i brązowy medal zdobył Damian Bałut walczący w wadze do 84 kilogramów. Zawodnik, który wcześniej odnosił sukcesy w kickboxingu K1 stoczył dwa ciężkie pojedynki.

W sumie trzej podopieczni NKSW Hoły Team w ciągu sobotnich zawodów 9 razy stanęli w klatce. W narożniku mieli wsparcie trenera Wojciecha Hołego, który tak podsumowuje koszący się sezon: - Kończymy ten bardzo udany rok. Cieszymy się ogromnie, wykonaliśmy plan roczny startując zarówno w kickboxingu K1 jak i MMA. Jesteśmy szczęśliwi, bo w naszych szeregach są młodzi wojownicy, którzy są niezwykle zmotywowani i mają ogromny talent. Przede wszystkim do ciężkiej pracy, a to jest najważniejsze w tym sporcie!

Mocno liczymy na kolejne wsparcie od miasta oraz naszych niezastąpionych partnerów, bowiem mamy jeszcze większy apetyt na sukces oraz ogromne plany na rozwój naszej młodzieży w kolejnych latach - dodaje trener Hoły. Niestety wiąże się z dużymi kosztami. Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc, bez której nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz.

mat. prasowe
Może Cię zainteresować
komentarze
marek20.12.2021, 09:21
Taka prawda to sa resztki tego klubu co byl 5 lat temu chlopaki co odeszli od wojtka sami mowia ze dla niego nie juz ma pasji robienia czegos od siebie JEST TYLKO HAJS
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl