30.01.2022, 13:11 | czytano: 1073

Akcja WOŚP: licytacja pobytu w zabytkowej Willi w Zakopanem

"Z przyjemnością informujemy, że w 30. Finale WOŚP trwa licytacja weekendowego pobytu w luksusowej Willi Elżbiecina w Zakopanem. Dotychczas wylicytowana kwota ponad 11 tys. zł jest jedną z najwyższych osiągniętych dotąd w krakowskim sztabie WOŚP" - przypominają właściciele obiektu.
Willa Elżbiecina to luksusowa rezydencja w centrum Zakopanego dostępna do wynajmu na wyłączność.
Pochodząca z początku XX w. roku drewniana willa jest jedynym zabytkiem z epoki witkiewiczowskiej, który został poddany renowacji i kompleksowej przebudowie. Od 1923 roku willa była własnością Wojciecha Korfantego, przywódcy Powstań Śląskich i bliskiego przyjaciela Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Obiekt słynie z unikatowych historycznych wnętrz, zachwyca autentycznym wystrojem i stylowymi meblami. Proponuje najwyższy hotelowy standard obsługi i nieograniczony dostęp do SPA. Willa znajduje się w centrum stolicy Tatr, w sąsiedztwie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew i kilkaset metrów od Krupówek.


Przedmiotem licytacji jest weekendowy pobyt (od piątku do niedzieli) na wyłączność w Willi Elżbiecina w 2022 roku. Willa posiada 8 sypialni dla maksymalnie 16 osób.

Na zwycięzców czeka m.in. ekskluzywny apartament z wolnostojącą dwuosobową wanną. Wygrywający otrzymają do swojej dyspozycji całą willę z pokojami łącznie dla 16 osób. Dlatego będą mogli zaprosić do willi na weekend również inne osoby, np. rodzinę lub przyjaciół. Wszyscy goście będą mogli również bez ograniczeń korzystać ze SPA, w którym znajduje się łaźnia parowa z aromaterapią, sauna, wanna jacuzzi i wodna kaskada. Pobyt w SPA umilą kwiaty i szampan. W ramach pobytu Willa Elżbiecina zapewnia również śniadania.

Dokładna data pobytu zostanie ustalona pomiędzy zwycięzcą licytacji a właścicielem obiektu w wolnym od rezerwacji terminie (do 20 grudnia 2022 roku).

Licytacja odbywa się tutaj.


opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl