11.02.2022, 13:46 | czytano: 4129

Nowa restauracja w Zakopanem

zdj. mat. prasowy
ZAKOPANE. W sobotę 12 lutego otwarta zostanie Restauracja Marilor. "To propozycja nowoczesnej i lekkiej kuchni polskiej z nutą światowych inspiracji i bogactwem lokalnych składników" - zapowiadają właściciele.
Wnętrze lokalu przy ul. Kościuszki pełne jest zakopiańskich akcentów - starych plakatów czy widocznych na głównej ścianie reprodukcji obrazów Zofii Stryjeńskiej, nawiązujących do klimatu zabytkowej Willi Marilor i jej długiej historii.
W menu znajdą się dania z jagnięciny, ryb, polskiego drobiu czy specjalnej sezonowanej wołowiny. Na uwagę zasługują Tapasy – komponowane każdego dnia z najlepszych, regionalnych składników. W karcie zadbano też o propozycje dań dla wegetarian o wina i desery - tym własnej roboty domowe lody czy eklerki.

Na miejscu wypiekany będzie chleb.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Skalska13.02.2022, 15:07
Przyzwoite ceny?muszą odrobić to co stracili na Amaro to przyzwoitości nie będzie,a patrząc że to knajpa przy najdroższym hotelu w zako to tym bardziej ceny powalą?????
na kredyt chyba12.02.2022, 17:59
A jakie ceny właściciele proponują w państwa restauracji? Czy będą przyzwoite , czy będzie można przewrócić się jak się weźmie kartrę menu do reki?
Krzysztof11.02.2022, 16:51
Dzien Dobry,
Proszę mi odpisać czy /.../

Proszę o to zapytać w restauracji. Moderator.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl