22.03.2022, 13:18 | czytano: 1596

Projekt SMILE, czyli uśmiechnij się po pandemii

Kilka miesięcy temu rozpoczęła się ogólnopolska Olimpiada "Zwolnieni z Teorii”. Grupa przyjaciół, a dokładnie Paulina Krzan, Gabriela Zając, Klaudia Hudomięt, Martyna Korbel, oraz Piotr Niedźwiedzki, uczniowie drugich klas z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, tworzą projekt o nazwie ''SMILE''.
- Zauważyliśmy, zaraz po przeprowadzeniu naszej ankiety, że osoby z naszych okolic, przez Covid-19 mają zaniżoną samoocenę i obniżony nastrój, więc wspólnie zadecydowaliśmy o stworzeniu projektu, który jak sądzimy poprawi ich samopoczucie - wspominają autorzy projektu.
Na Walentynki, uczniom tamtejszej szkoły przygotowali niespodziankę: do każdej z szafek włożyli ulotki z miłymi napisami, co zarejestrowali w krótkim filmiku, który można znaleźć na ich TikTok'u. W Rabce Zdrój, Chabówce oraz w Rabie Wyżnej można spotkać ich plakaty rozwieszone na tablicach informacyjnych. Kilka dni temu wyszli na ulice Mszany Dolnej oraz Rabki-Zdrój, gdzie rozdawali przechodniom ulotki ze słowami: ,,Uśmiechnij się”, ,,Czas na uśmiech” , ,,Pięknie dziś wyglądasz”, ,,Miłego dnia” i tym podobne. Relacje z tych dni także możecie znaleźć na ich TikTok'u. Grupa SMILE ma także za sobą zajęcia w przedszkolu w Chabówce, gdzie opowiadali najmłodszym ciekawostki o uśmiechu i poprzez zabawę namawiali ich do częstszego uśmiechania się.

Pozytywnej energii im nie brakuje, możecie to wszystko śledzić w mediach społecznościowych.

Instagram: https://www.instagram.com/smile.zwzt/

Facebook: https://www.facebook.com/SMILE-107648128423769
TikTok: https://www.tiktok.com/@_smile_zzt?lang=pl-PL

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl