08.04.2022, 09:08 | czytano: 722

"Miej w opiece Naród cały!"

28 maja w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju odbędzie się przegląd Pieśni religijno oazowych związanych z osobami Św. Jana Pawła II oraz Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Na wydarzenie zaprasza proboszcz Parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju, ks. Patryk Janicki, 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Danuty Siedzikówny „Inki”, Stowarzyszenie Gniazda Integracji Lokalnej oraz Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju.
Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego uczestników, promocja twórczości artystycznej, kultywowanie i popularyzacja tradycji śpiewania pieśni religijnych. Chętni do udziału w przeglądzie mogą zgłaszać się do 24 kwietnia br. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: kosciol.marii.magdaleny@gmail.com

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne, bez ograniczeń wiekowych, działające na terenie Gminy Rabka-Zdrój, które zostaną zgłoszone przez instytucję patronującą - szkołę, stowarzyszenie lub osobę prywatną.

Wykonawcy prezentują dwie lub trzy dowolnie wybrane pieśni o tematyce religijnej związane z Maryją, św. Janem Pawłem II lub Bł. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 10 minut.

Poniżej dokumenty do pobrania:
Regulamin przeglądu
Karta zgłoszeniowa

oprac. wo/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl