22.04.2022, 14:59 | czytano: 1412

Mistrz UFC na sparingach z zawodnikami nowotarskiego klubu

arch. NKSW
NOWY TARG. Wczoraj w Nowotarskim Klubie Sportów Walki pojawili się goście z klubu WCA Fight Team Warszawa. Wśród nich podwójny Mistrz UFC Jan Błachowicz, Mistrz federacji KSW Marian Ziółkowski oraz zawodnicy walczący dla federacji KSW Albert Odzimkowski i Karolina Owczarz wraz z trenerem Robertem Joczem.
- Klub WCA, cyklicznie odwiedza nas podczas zgrupowania w Zakopanem. Wczoraj, podobnie jak przy poprzednich spotkaniach przeprowadziliśmy trening sparingowy, dzięki czemu nasi podopieczni mogli sprawdzić się z najlepszymi. W dystansie 5 rund po 5 minut zawodnicy NKSW w składzie m. in.: Łukasz Brzeski, Marcin Kalata, Sebastian Chmielarczyk, Weronika Kukuczka, Adam Muzyka, Dawid Marcinkowski, Robert Cyrwus oraz kilku innych "wymieniali uprzejmości" w formule MMA - komentuje Wojciech Hoły.
- Bardzo się cieszymy z tych wizyt i możliwości konfrontacji z najlepszymi, co daje nam spory pogląd na poziom wyszkolenia naszych podopiecznych. Myślę, że zawodnicy z Warszawy również dużo korzystają, bo od kilku lat wracają do nas. Serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Przy okazji trzymamy kciuki za Janka Błachowicza, który już niedługo stoczy kolejny pojedynek dla UFC w Las Vegas - dodaje trener, prezes klubu, Wojciech Hoły.
s/ zdj. arch. NKSW
Może Cię zainteresować
komentarze
Bronek22.04.2022, 15:07
No jak sie Błachowicz wytrenuje na Nowotarskim lodowisku to rozniesie typa w Las Vegas.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl