24.05.2022, 09:26 | czytano: 1040

X Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu

12 czerwca w Miętustwie na Podhalu odbędzie się X Zjazd Motocyklowy organizowany przez Grupę Motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię pw. NMP Królowej Polski w Miętustwie.
W drugą niedzielę czerwca, po 3-letniej przerwie, motocykliści z całej Polski wezmą udział w X Jubileuszowym Zjeździe Motocyklowym. Spotkają się oni na wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje.
Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, a także konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę uświetni występ zespołu Kapela N.

Podczas imprezy uczestnicy będą mogli również wziąć udział w akcji „Pomagamy Natalce”, u której rozpoznano białaczkę limfoblastyczną T-komórkową. Zebrane środki zostaną przeznaczone na kontynuację leczenia nierefundowanym lekiem. Więcej informacji:https://www.siepomaga.pl/natalka-molek

Każda edycja Zjazdu Motocyklowego w Miętustwie cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W


Więcej informacji znajdziecie tutaj:
Facebook: www.facebook.com/pasjaiwiara
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/744257663247965/?ref=newsfeed

Organizatorzy, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl