09.06.2022, 12:13 | czytano: 1291

VI Międzygminny Dzień Talentów (zdjęcia)

Tłumnie przybili zarówno uczestnicy, jak i widzowie: uczniowie szkół wraz z nauczycielami oraz rodzicami na VI Międzygminny Dzień Talentów. Został on zorganizowany przy pięknej pogodzie w Pienińskim Amfiteatrze „Pod Wierzbą” w Krościenku nad Dunajcem.
Uczestnicy zaprezentowali się na scenie rewelacyjnie zarówno w kategorii muzycznej, scenicznej, jak i plastycznej w dwóch grupach wiekowych klasy od 0 do 3 i klasy od 4 do 8. Jury miało więc spory problem z wybraniem tych najlepszych. Każdy bowiem z uczestników zasługiwał co najmniej na wyróżnienie. Zwycięzcom i wyróżnionym wójt Jan Dyda wręczał dyplomy i puchary. Najlepsi otrzymali też cenne nagrody rzeczowe. Zostały ufundowane przez Fundację Dzieci Pienin oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.
Dobra muzyka i śpiew uczestników sprawił, że pod sceną trwała świetna zabawa. Widownia brała czynny udział w występach, tańcząc i śpiewając razem z wykonawcami na terenie amfiteatru.

W VI Międzygminnym Dniu Talentów udział wzięli uczestnicy z gmin: Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna i Czorsztyn.

Organizatorem konkursu, który odbył się pod patronatem wójta gminy Krościenko nad Dunajcem Jana Dydy, była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem. Współorganizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem.

Źródło: CkiP w Krościenku, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl