26.06.2022, 22:53 | czytano: 1162

Bezpłatne pokazy filmowe dla dzieci i młodzieży w ramach Wakacji w Mieście 2022

NOWY TARG. MCK zaprasza na cykl pokazów filmowych dla dzieci i młodzieży w ramach Wakacji w Mieście 2022. Pierwszy seans już we wtorek 28 czerwca o 12.00, a potem w kolejne wtorki prezentowane będą następne filmy. Wstęp bezpłatny.
Pokazy w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
28 czerwca (wtorek ) godz.12.00

Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele /Karsten og Petra blir bestevenner/, reż. Arne Lindtner Nass, prod. Norwegia 2013, 74’, dubbing, wiek: 4+ lat

Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest Emma, która niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny.

5 lipca (wtorek) godz.12.00

Kacper i Emma na safari /Karsten og Petra pa safari/, reż. Arne Lindtner Nass, prod. Norwegia 2015, 75’, lektor, wiek: 4+ lat

Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo…

12 lipca (wtorek) godz.12.00

Moje życie to cyrk /Mon Cirque a Moi/, reż. Miryam Bouchard, prod. Kanada 2020, 100’, dubbing, wiek: 9+ lat

Laura chce żyć jak zwyczajna nastolatka. To jednak nie takie łatwe, kiedy u boku ma się tatę będącego zakręconym artystą. Czy nietypowej rodzinie uda się odnaleźć wspólny język i stawić czoła nowym wyzwaniom?

19 lipca (wtorek) godz.12.00

Szczęściara /H is for Happiness/, reż. John Sheedy, prod. Australia 2019, 98’, dubbing, wiek: 9+ lat

Candice to niepoprawna optymistka, która pragnie naprawiać świat wokół siebie. Choć rówieśnicy patrzą na nią z dystansem, a rodzina nie zawsze podziela jej entuzjazm, rudowłosa dziewczyna wierzy, że szczęścia wystarczy dla każdego.

26 lipca (wtorek) godz.12.00

Binti /Binti/, reż. Frederike Migom, prod. Belgia 2019, 90’, dubbing, wiek: 9+ lat

Witajcie na kanale Binti! Zaczynamy! Marzeniem Binti jest bycie słynną vlogerką, jednak codzienność przynosi coraz więcej wyzwań. Kiedy zaprzyjaźnia się z miłośnikiem natury Eliasem oraz jego rodziną, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Czy można powierzyć wszystko sile Internetu?
2 sierpnia (wtorek) godz.12.00

Cały świat Romy /Romy’s Salon/, reż. Mischa Kamp, prod. Holandia 2019, 89’, wiek: 9+ lat

Nastoletnia Romy z trudnością odnajduje siebie samą w patchworkowej rodzinie. Jest jedynaczką, którą nie zajmuje się ani zapracowana mama, ani rzadko obecny ojciec, ani niedostępna emocjonalnie babcia.

9 sierpnia (wtorek) godz.12.00

Kapitan Morten i Królowa Pająków /Captain Morten and the Spider Queen/, reż. Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt, prod. Estonia 2018, 79’, dubbing, wiek: 6+ lat

10-letni Morten Viks pragnie być taki sam jak jego tata. Buduje model statku i marzy o dalekiej, morskiej wyprawie. Niespodziewanie kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi. Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa.

16 sierpnia (wtorek) godz.12.00

Pettson i Findus – Mały kłopot, wielka przyjaźń /Pettersson und Findus – Kleiner Quälgeist, große Freundschaft/, reż. Ali Samadi Ahadi, prod. Niemcy 2014, 86’, lektor, wiek: 4+ lat

Pettson i Findus powracają… do swoich początków! Czy gadający kot w zielonych ogrodniczkach może zostać przyjacielem człowieka? Jak to wszystko się zaczęło? Rozbrykany Findus trafia pod opiekę cichego Pettsona i wywraca jego spokojne życie do góry nogami.

23 sierpnia (wtorek) godz.12.00

Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka, reż. Ali Samadi Ahadi, prod. Niemcy 2018, 81’, dubbing, wiek: 4+ lat

Żywiołowy Findus nie może nacieszyć się swoim nowym materacem, skacze po nim i skacze, co irytuje starszego, zmęczonego Pettsona. Idealnym rozwiązaniem wydaje się przeprowadzka do wybudowanego specjalnie przez Pettsona domku zabaw, znajdującego się w pobliżu ich aktualnego miejsca zamieszkania.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl