29.06.2022, 09:48 | czytano: 1526

Zapisy na olimpiadę strażacką w Kluszkowcach

Trwają zapisy na IX Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 17 i 18 września 2022 roku na arenie sportowej Ośrodka Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach.
Na zawody może zgłosić się dowolna krajowa jednostka OSP. Startują 5-osobowe drużyny z podziałem na druhów, druhny oraz drużyny mieszane. Jednostki OSP mogą zgłosić swoją drużynę minimum do jednego wybranego przez siebie podziału lub od 1-2 drużyn w dowolnie wybranych przez siebie podziałach. Można także zgłosić drużynę lub drużyny częściowo składające się ze strażaków z danej jednostki OSP i strażaków z innych jednostek, również może to być np. reprezentacja miejscowości, gminy lub powiatu.
Zawodnicy muszą być pełnoletni, jednak warunkowo opcjonalnie organizatorzy dopuszczają w każdej drużynie lub w drużynach zgłoszonych przez dane OSP do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.

Na wyznaczonej w górskim terenie trasie od momentu startu do chwili przekroczenia linii mety, drużyny mają w jak najkrótszym czasie do zaliczenia każdego dnia kolejno następujące po sobie przeszkody i zadania. Tradycją i ciekawostką 2-dniowych zawodów jest to, że o zadaniach i ich kolejności zawodnicy dowiadują się dopiero w dniu startu.

Zgłoszenia drużyn do 15.09.2022.

Kontakt w sprawie zawodów i pobieranie druków rejestracyjnych tylko poprzez mail: tokbike1@op.pl
Info Facebook : https://www.facebook.com/olimpiadastrazakowosp/

Organizatorzy Zawodów druhowie Zbigniew i Dariusz Tokarscy. Współorganizator Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl