29.07.2022, 12:43 | czytano: 859

Sport & Fun Festival i Kolorowa Eksplozja w Białce Tatrzańskiej - zapowiedź

zdj. mat. prasowy
Najbardziej radosne i kolorowe, wakacyjne święto muzyki i sportu z Tatrami w tle, Sport & Fun Festival 2022 wraz z Kolorową Eksplozją już 14 sierpnia w Białce Tatrzańskiej. Imprezie patronuje Podhale24.
Festiwal to połączenie letnich, muzycznych brzmień, sportowych aktywności, edukacji oraz wyjątkowej, przyjaznej atmosfery, którą co roku tworzą wszyscy odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej.

Scena Sport & Fun Festival to oryginalny miks brzmień i różnych gatunków muzycznych. Gwiazdą festiwalu będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Roksana Węgiel. W strefie dla fanów będzie można przybić piątkę z Roxie, pstryknąć selfie, czy nabyć płytę z autografem. Na festiwalowej scenie pojawią się również skrzypaczka elektroniczna MAVI Violin oraz obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem rockowa wokalistka Clödie z zespołem. Pozytywna energia obu artystek podczas występów na żywo potrafi urzec publikę!

Festiwal jest otwarty dla wszystkich. W tym roku wstęp na imprezę jest bezpłatny dla dzieci do lat 12, natomiast wstęp dla osób od 13. roku życia to symboliczna „cegiełka” 10 PLN, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne Fundacji Ambasada Dobroczynności.

Wśród zaproszonych Gości - Ambasadorów festiwalu pojawią się dziennikarka telewizyjna, artystka, lotnik i Ambasadorka imprezy Aleksandra Kutz, kierowca rajdowy Grzegorz Baran, aktor Rafał Baszczyński, wokalista, muzyk Krzysztof K.A.S.A Kasowski, znani z programu „Googlebox” TTV Mateusz „Big Boy” Borowiecki oraz Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Małgorzata Sokołowska, policjantka i autorka bloga "Z pamiętnika policjantki" czy polski snowboardzista, olimpijczyk Mateusz Ligocki


A miłośników dwukołowej ekstremy zapraszamy na zielone zbocza Kotelnicy. W ramach Sport & Fun Festival, będzie tam miało miejsce niespotykane i jedyne na świecie widowisko. Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller wracają z pełnym przytupem! Ten wyścig to integracja miłośników sportów downhillowych i celebrowanie wspólnej pasji do dwóch kółek. Zawodnicy powalczą o tytuł Mistrza Polski w dwóch zajawkowych konkurencjach, Monster Slalom (konkurs drużynowy) i ekstremalna Monster Krecha (konkurs indywidualny). Kto hamuje – ten przegrywa! Sportowe emocje i kozacka atmosfera gwarantowane!
Program
12:00 Mistrzostwa Polski Cross Monster
12:00-16:00 Monster Family
15:30 BIKE & MOTO Trial show
16:00-22:00 KOLOROWA EKSPLOZJA
(wyrzuty kolorów co pół godziny!)
16.00 Zumba Maraton Kolorów
17.00 Koncert Mavi Violin
18.30 Koncert Clödie
20.00 Koncert Roksany Węgiel
21.00 After party - miasteczko festiwalowe

Ponadto:
- Kolory Holi we wszystkich barwach tęczy (proszki w pełni zmywalne i bezpieczne)
- Kolorowa Piana Party!
- Strefa Monster Family – rodzinny turniej z udziałem hulajnogi Monsterroller
- Każda puszka cenna (Every Can Counts) - akcja recyklingowa oraz nietypowy tor przeszkód Canmagedon
- Licytacje przedmiotów podarowanych przez Gwiazdy Sportu i Rozrywki - Ambasada Dobroczynności
- DKMS - rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego
- Centrum Edukacyjne "Miasteczko Policyjne” - Wydział Ruchu Drogowego Komenda Miejska Policji w Krakowie i Komisariat Policji w Bukowinie Tatrzańskiej
- Strefa gastro z grillem i food truck’ami


mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl