01.08.2022, 15:53 | czytano: 1143

Dobry start zawodników Klubu Jeździeckiego Czarny Dunajec na zawodach w Żywcu (zdjęcia)

zdj. Klub Jeździecki Czarny Dunajec
Zawodnicy Klubu Jeździeckiego Czarny Dunajec spędzili miniony weekend na zawodach skokowych w Żywcu, gdzie zajęli większość wysokich miejsc w konkursach.
Niestety pogoda popsuła trochę i przenieśli zawody na hale, co nie było najlepszym pomysłem, ponieważ w sezonie otwartym konie i zawodnicy nie trenują na hali, ale i tak zawodnicy i ich rumaki dzielnie się spisali i wywalczyli wysokie lokaty.
1 miejsce zajęła Iga Ślusarska i H’Baccard w konkursie 90. Tej parze jeszcze udało się wystartować na zewnątrz w ulewie.
1 i 3 miejsce dla małej Madzi Zaręby na Kingu w konkursach 90 cm i 70. Dwa 2 miejsca należą do Oli Krok i Donny Esgaroth HW, która bezbłędnie jeździła w klasie L. Również dwa razy 2 była Anielka Węgłowska na Demodexie w konkursie 90 cm.

4 i 5 miejsce przypadło Oli Ślusarskiej na koniu Mały Gin w konkursach 70 cm, 4 i 6 miejsce dla Justynki Popiołek i niezawodnej Jany, 6 miejsce Julka Pilarczyk i Juarez w klasie L. Coraz lepsze zgranie tej pary na parkurze i 8 miejsce Marysia Steskal i Wenezuela w konkursie 70.

Jagna Bryniarska i Sencha dwa błędy w 90, niestety koń musiał się zadomowić na hali, co poskutkowało dużo lepszą jazdą w drugim dniu zawodów.

- Teraz chwila oddechu dla koni i zawodników i czeka nas bardzo pracowity wrzesień, gdzie mamy przed sobą Mistrzostwa Polski Młodzików w WKKW, Mistrzostwa Polski Młodych Koni w WKKW i Mistrzostwa Małopolski w skokach przez przeszkody - komentują trenerzy z Klubu Jeździeckiego.

opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Jurek01.08.2022, 21:12
no brawo
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl