21.09.2022, 11:18 | czytano: 235

Cyfrowe Rewolucje dla przedsiębiorców. Dołącz do projektu (art. sponsorowany)

Rewolucja jednoznacznie kojarzy się ze zmianą, czymś, co staje się lepsze i zupełnie inne, niż było. I tak też jest w przypadku projektu „Cyfrowe Rewolucje”. Jego celem jest wprowadzenie zmian w firmach w obszarze e-commerce. Dowiedz się więcej o projekcie i daj sobie szansę na sukces w e-biznesie.

Poradzić sobie w kryzysie


Czasy są trudne dla wszystkich biznesmenów. Świat po pandemii jeszcze bardziej się skomplikował, rosnąca inflacja każe podwyższać ceny, a klientów nie przybywa w takim tempie jak wcześniej. Ludzie mają mniej pieniędzy, więc mniej chętnie wydają je na zakupy. To trudny czas zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców.
W tym skomplikowanym czasie warto zrobić krok do przodu, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Takim krokiem może być poszerzenie działalności o Internet. W sieci dzisiaj kupuje ogromna większość internatów. Badania pokazują, że jest to nawet 77% z nich[1]. Zakupy przez Internet są wygodniejsze. Często są również tańsze, co pozwala na większe oszczędności. To stanowi duży atut w dobie kryzysu. Jak widać, pole do popisu jest ogromne. W sprawnym przejściu z biznesem do sieci pomóc mogą właśnie Cyfrowe Rewolucje.
 

Internetowa edukacja


Cyfrowe Rewolucje to projekt mBanku, dzięki któremu właściciele firm mogą dowiedzieć się więcej na temat poszerzenia swojej działalności o Internet. Na stronie internetowej funkcjonuje Baza Wiedzy, w której można znaleźć ciekawe artykuły na różne, związane z biznesem online, tematy. Są tutaj interesujące kategorie, m.in.: 
  • logistyka,
  • marketing,
  • obsługa klienta,
  • prawo,
  • dokumenty.
Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz poczytać i poszerzyć swoją wiedzę, tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. I to nie tylko w formie pisanej. Na stronie udostępniono także webinary, m.in. na temat finansowania rozwoju firmy, prawa i podatków w e-commerce czy bezpieczeństwa w sieci. W jednym miejscu zgromadzono wiele istotnych z punktu widzenia biznesu informacji. 

źródła:
[1] https://mobirank.pl/2021/09/28/e-commerce-w-polsce-2021-77-proc-internautow-kupuje-online/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl