26.09.2022, 09:22 | czytano: 904

List. "Fuszerka, a może tylko kosmetyka przy starostwie w Zakopanem"

Fot. Czytelnik
"Piszę w związku z przeprowadzanym obecnie remontem drogi przy ul. Chramcówki 15 na terenie Starostwa Powiatowego w Zakopanem. Jako mieszkaniec tego powiatu jestem zaniepokojony tymi pracami" - pisze nasz czytelnik.
"Z rok temu byłem w Starostwie i informowałem administracje że w czasie opadów deszczu studzienki odprowadzające są niedrożne wręcz zamulone. Poinformowano mnie wtedy że planowany będzie remont i wszystkie awarie zostaną naprawione.
W dniu dzisiejszym (sobota - przyp. red.) kładziona jest nowa nawierzchnia asfaltowa. Przeprowadziłem rozmowę z pracującymi tam pracownikami i poinformowano mnie że nie jest zaplanowane oczyszczenie tych studzienek ;)

W takim razie zadaję pytanie do Starosty Pana Piotra Bąka i jego pracowników czy jako zarządzający tym terenem nie odwalają lipnej roboty. Gdyż woda która będzie zamarzać w czasie przymrozków zniszczy położony asfalt. O sprawie bezpieczeństwa też należy pamiętać gdyż ślizgawka będzie niebezpieczna dla ludzi starszych oraz dzieci.

Mam nadzieje że Państwo mają moc zainterweniowania u władz Starostwa, gdyż zwykły obywatel jak widać jest zlewany. Dołączam zdjęcia studzienek na terenie starostwa" - napisał w liście do redakcji mieszkaniec bloku na ul. Chramcówki 5b.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Blokoś z kasinova26.09.2022, 10:45
Chyba nie myślisz, że ci co kładą asfalt mają zapłacone za czyszczenie studzienek?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl