21.11.2022, 22:35 | czytano: 1835

Andrzejkowy Bal Charytatywny na Bachledówce (zdjęcia)

zdj. organizatora
ZAKOPANE. W Hotelu Bachledówka odbył się Andrzejkowy Bal Charytatywny pod tytułem „Z sercem na dłoni” zorganizowany przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ich Rodzin i Przyjaciół w Czerwiennem.
Całe wydarzenie rozpoczęła msza święta w intencji osób niepełnosprawnych i ich rodzin i przyjaciół sprawowana przez proboszcza Parafii Ojców Paulinów, ojca Jerzego Kielecha. Dalsza część Balu odbyła się w sąsiadującym Hotelu Bachledówka, gdzie szampanem, czerwonym dywanem oraz przy dźwiękach muzyki góralskiej witano przybyłych gości. To nie były jedyne atrakcje na jakie liczyć mogli licznie przybyli przyjaciele SONiRiP - u. Uczestnicy Balu obejrzeć mogli wzruszające przedstawienie przygotowane przez nauczycieli i dzieci Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Czerwiennem „Trzy prawdy”.
W trakcie balu można było nabyć ręcznie robione, naturalne wytwory podopiecznych szkoły specjalnej, odbyła się też aukcja charytatywna prowadzona przez wodzireja Andrzeja Stanka. Były góralskie śpasy, casting na „prowdziwego górola”, czy skok przez ciupagę. Zabawę taneczną prowadził zakopiański DJ KIP, a tuż przed północą można było zatańczyć i zaśpiewać ze znanym Youtuberem Cyber Marianem i jego Zespołem Cyber. Wspaniała zabawa trwała do białego rana.

Dochód z Andrzejkowego Balu przeznaczony został na wsparcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Czerwiennem .
Całemu wydarzeniu patronował portal podhale24.

mat. nadesłany, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl