28.11.2022, 17:22 | czytano: 1998

Premiera teledysku kapeli Dusa (video)

"Chłopca Jastrzębiana" - to propozycja kapeli Dusa. Członkami nowo powstałej grupy Dusa są muzycy z Nowego Targu, Rabki-Zdroju, Skomielnej Białej i Olszówki. Są świeżo po premierze teledysku.
Kapela Dusa oficjalnie została założona jedenastego listopada tego roku. Tworzą ją Monika Potaczek z Olszówki, Katarzyna Kret ze Skomielnej Białej, Patryk Traczyk z Rabki-Zdroju i Piotr Kret z Nowego Targu. Prywatnie Kasia i Piotr to małżeństwo, a Monika i Patryk są zaręczeni. Grywają ze sobą już od dawna, ale oficjalne nagrania powstają od zaledwie dwóch tygodni. Zaczęło się od autorskiej aranżacji pieśni "O mój rozmarynie", którą można posłuchać na ich stronie facebook i kanale YouTube. Singiel "Chłopca Jastrzębiana", do którego teledysk nagrał Piotr Gdulski w humorystyczny sposób przedstawia historię chłopaka z przerośniętym ego, oraz jego wybranki. Finałowo bohater dostaje jednak nauczkę i wszystko się dobrze kończy. W role tej pary wcielili się Łukasz Sularz z Rabki-Zdroju oraz Wiktoria Starmach ze Rdzawki. W pozostałych rolach wystąpili:
Policjant - Dawid Bobak
Goście baru - Gabriela Filas Tomek Rychel
Barman - Franek Majerczyk

Kapela prężnie się rozwija, w tak krótkim czasie powstały dwie produkcje, a kolejne pojawią się już na dniach.oprac. r/ Materiały prasowe
Może Cię zainteresować
komentarze
Kulega29.11.2022, 17:00
Nic nic? To ja skomentuję, bardzo bardzo ładnie. Gratulować.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl