07.12.2022, 17:08 | czytano: 998

Spotkanie z Mikołajem

Mikołaj - jak co roku - zawitał do Krościenka nad Dunajcem. Przywiózł z sobą prezenty i mnóstwo słodkości.
W spotkaniu z nim uczestniczyły w nim zarówno młodsze dzieci: maluchy i przedszkolaki, jak i te starsze ze szkół podstawowych. Dla każdej grupy wiekowej wyświetlono bajki. Każdy mógł też zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, który siedział w fotelu na scenie sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy i degustacje słodkości.
Nie zabrakło i występów dla Mikołaja. Zaprezentowali się przed nim uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia z Krościenka nad Dunajcem, a także zespół „Małe Pieniny”, działający przy CKiP pod patronatem wójta oraz Muzyka Jaśka Kubika.

Organizatorami spotkania ze św. Mikołajem byli: wójt gminy Krościenko nad Dunajcem oraz Centrum Promocji i Kultury w Krościenku nad Dunajcem. W pomocników św. Mikołaja wcielili się z kolei uczniowie i nauczyciele: Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem, a także Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krościenku nad Dunajcem.

Źródło: CKIP, r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl