11.12.2022, 13:03 | czytano: 1805

Justyna Biedrawa przekonuje, że jest "Całkiem dobrze" (posłuchaj)

zdj. Przemek Kubajewski
Justyna Biedrawa - wokalistka, autorka tekstów pochodząca z Sidziny położonej u podnóży Babiej Góry wydała premierowy singiel - "Całkiem dobrze".
Justyna Biedrawa dużo tworzy oraz koncertuje. Wokalistka dała się już poznać bardzo wyrazistymi utworami, bawiąc się konwencją, tematyką i stylistką.
- Tytułowe "Całkiem dobrze" to swego rodzaju afirmacja - afirmacja zranionej dziewczyny, która stara się przekonać samą siebie, że świetnie radzi sobie po rozstaniu. Wraca do normalności, uczy się życia samej, układa je sobie na nowo. Mimo emocji i bólu, skupia się na codziennych, prostych czynnościach, żeby przekonać się, że "całkiem dobrze" jej się żyje. Tekst zbudowany jest na bazie kontrastów, z czego jasno wynika, że dziewczyna nie potrafi się odnaleźć, a spokój znajduje jedynie w śnie - wyjaśnia autorka.


Opisując teledysk Biedrawa dodaje: - Obraz był realizowany w Krakowie, wraz z tutejszą świetną ekipą filmowców. Teledysk miał przede wszystkim pokazać dwa różne stany, w których znajduje się bohaterka. Sceny są pełne kontrastów - z jednej strony widzimy tańczącą, uśmiechniętą dziewczynę, która pokazuje, że świetnie radzi sobie po odejściu partnera, z drugiej strony widzimy ją także w stanie zupełnej bezsilności i smutku. Bardzo zależało mi na tym, aby teledysk opowiadał historię i trzymał w lekkim napięciu, dlatego dodaliśmy też wątek nieco mroczny, tajemniczy, który prowadzi do ciekawego finału. Finał idealnie pokazuje prawdziwy stan bohaterki i to, że kompletnie nie umie ona odnaleźć się w rzeczywistości po rozstaniu.opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Lili12.12.2022, 13:39
Całkiem fajnie się słucha, ciekawa barwa głosu :-)
88812.12.2022, 05:56
Szału nie ma.Nic specjalnego.
Stachu12.12.2022, 00:16
Rzeczywiście tylko naprawdę zdolna artystka mogła zaśpiewać:

"
(...)
Podmiot nie zgadza się z orzeczeniem, podmiot sie wk**wia na wasze życzenie.
(ref.)
Wyp*****laj
grzecznie mówiąc spadaj
od kobiet wara
bardzo proszę wyp*****lać
(...)"

Brawo podhale24, widzę że trzymacie poziom.
Tomek11.12.2022, 13:21
Dziewczyna fajnie się rozwija! Powodzenia:)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl