19.01.2023, 12:55 | czytano: 2706

Odblaski od wójta

Fot. UG Raba Wyżna
Wójt gminy Raba Wyżna Andrzej Dziwisz osobiście przekazał na ręce zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju podkomisarza Mariusza Wójcika pięćset elementów odblaskowych. Odblaski zostaną przekazane przez dzielnicowych uczniom i przedszkolakom z terenu gminy Raba Wyżna, a także seniorom podczas spotkań profilaktycznych.
Dzielnicowi z rabczańskiego komisariatu prowadzą spotkania profilaktyczno – edukacyjne z dziećmi i osobami starszymi. Podczas pogadanek przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, również na drodze. Omawiają znaczenie i zasadność noszenia elementów odblaskowych szczególnie o tej porze roku, kiedy zdecydowanie wcześniej zapada zmierzch. Funkcjonariusze uświadamiają, że nawet jeden mały odblask, noszony w prawidłowy sposób ma bardzo duży wpływ na nasze bezpieczeństwo.
Coroczna akcja została sfinansowana ze środków funduszu przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomani.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
dziadek21.01.2023, 06:04
NO moze to nie dużo ale zawsze coś zrobi dla swoich obywateli,a co robi wójt z lIPNICY dla swoich obywateli? Nić tylko dla swoich pracowników i znajomy imprezy w tygodniu,zeby Lipnicany nie mogli przyjśc.
p19.01.2023, 14:34
pocałujta w odblask wójta ...
obserwator19.01.2023, 13:35
Mnie tam na spotkanie nie wpuszczą, nie jestem wiebicielem PIS-u, ale bardzo proszę zapytać, kiedy będą dostawy węgla. W telewizji TVP /wiadomości/ chwalą się, że wegiel Polacy mogą kupować na ogrzewanie domów. Ja czekam w kolejce od października i dzisiaj dowiedziałam się, że węgla orzech nie ma i nie wiadomo czy bedzie. Kilknaście rodzin kupiło w grudniu. Ja miałam obiecane 1,5 tony w XII i 1,5 tony w styczniu. Miał być pewnik, pozostała obietnica, węgiel zakupili rodzina i znajomi, czyli powrót do przeszłości. Komuna jak nic, inwigilacja, kartki, kolejki, znajomośi i brak towaru. Na taczki i wywieźć poza granice Podhala, wywalić do śniegu.
p19.01.2023, 13:24
dziwisz już lepszej pozycji do zdjęcia nie mógł przyjąć , a te pare odblasków to może on se rozdać pod sklepem ...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl