21.03.2023, 18:54 | czytano: 947

CSP Kolektyw i teledysk "Mam Styl" (video)

CSP Kolektyw, czyli nowotarżanie Who See i Winiek, są w świetnej formie i właśnie wydali kolejny utwór o nazwie "Mam styl".
W teledysku do piosenki, który ukazuje się jako pierwszy numer z nadchodzącej płyty "Górskie Emiraty", zespół pokazuje zimową scenerię, w której najbardziej wyróżniają się miłośnicy sportów zimowych i ludzie ceniący sobie aktywny wypoczynek. CSP Kolektyw przypomina nam, aby być wiernym swoim pasjom i stylowi życia, niezależnie od tego, jakie wyzwania niesie przyszłość.
Who See i Winiek to artyści, którzy nie boją się eksperymentować z muzyką i stylem, a ich najnowszy teledysk "Mam styl" to doskonały dowód na to. Piosenka jest pełna pozytywnej energii i emocji, które przyciągają uwagę nie tylko fanów, ale też szerokiej publiczności.

Krótko mówiąc, teledysk do "Mam styl" to połączenie muzyki, sportu, mody i natury, które tworzą wyjątkową atmosferę. Jeśli poszukujesz czegoś oryginalnego, pełnego pozytywnej energii i stylowego, warto obejrzeć ten teledysk i z niecierpliwością czekać na więcej świetnych utworów od CSP Kolektywu.www.instagram.com/husisain
www.instagram.com/who___see
www.instagram.com/szymonwiniek

oprac. r/ Materiały prasowe
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl