26.03.2023, 17:11 | czytano: 1053

"Zimny świat" - Ashwagandha prezentuje swój nowy utwór (posłuchaj)

Dziś premiera teledysku pt. “Zimny Świat”, który porusza temat wojny w Ukrainie. - Chcemy być solidarni z Ukrainą. To co możemy zrobić jako Ashwagandha to zanieść nasz przekaz jak najdalej, aby okazać nasze wsparcie i przypominać o tym, że wojna nadal trwa" - wyjaśnia w imieniu 4-osobowego zespołu hip-hopowego działającego w Krakowie - nowotarżanka Freska.
Ekipa Ashwagandhy zapowiadała w tym roku dużo mocnych i nasączonych treścią kawałków, a przy premierze “Ciepłego domu” od Panfresko, była mowa, by nie dać się zwieść klimatowi tego kawałka, bo kolejne premiery zabiorą nas jeszcze głębiej w tematykę, która mocno odbiega od standardów, które aktualnie panują na scenie.
Po miesiącu od ostatniej premiery dostajemy od Ashwagandhy kolejny materiał pt. “Zimny Świat”. Za stworzenie kawałka odpowiedzialny jest “Turysta”, którego temat wojny w Ukraine, ze względu na wartości, którymi się kieruje, ale również pochodzenie swojej żony “Q”, dotyka bardzo bezpośrednio.

Kadry nagrane przez Turystę we Lwowie, kooperacja z Ukraińskim producentem i wsparcie Ukraińców, którzy uciekli przed wojną do Polski, tworzą teledysk do utworu, który nacechowany jest treścią. O samym warsztacie kawałka świadczy chociażby jego dwujęzyczność czyli rodzimy język polski, a następnie ukraiński.

- Temat wojny dotyka nas bardzo bezpośrednio z tego powodu, że Daria, żona Pawła, odpowiedzialna w naszej ekipie za taniec, pochodzi z Ukrainy, czego wynikiem jest bardzo osobisty i nacechowany emocjami utwór Pawła - wyjaśnia Freska.mat. prasowy, s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wyrocznia27.03.2023, 11:17
Następni nawołujący do wojny, solidarni z bandytami ukraińskimi, marionetkami USA.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl