21.05.2023, 14:17 | czytano: 1294

"Zabytki Powiatu Nowotarskiego" - konkurs fotograficzny

Skansen w Zubrzycy/zdj. Łukasz Sowiński
Starostwo Powiatowe w Nowym Targi ogłosiło konkurs fotograficzny dla uczniów prowadzonych przez siebie - szkół ponadpodstawowych. Nagrodzone prace znajdą się na przyszłorocznym kalendarzu.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze szkół średnich z Nowego Targu, Rabki-Zdroju, Krościenka nad Dunajcem i Jabłonki.
Konkurs potrwa do połowy października. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 12 autorskich zdjęć. Mile widziane będą zdjęcia przedstawiające zabytki z różnych miejsc z terenu powiatu we wszystkich porach roku.

Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach. Zabronione jest stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów fotografii pochodzących z różnych plików.

Nagrodą w konkursie jest publikacja 13 najlepszych zdjęć na kalendarzu Powiatu Nowotarskiego na 2024 r. z oznaczeniem autora (w wersji papierowej i elektronicznej), spośród których zwycięskie zdjęcie zostanie umieszczona na okładce kalendarza.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Powiatu Nowotarskiego.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Łukasz22.05.2023, 19:36
Starostwo nie daje żadnej nagrody w konkursie fotograficznym, w zamian chce zdjęcie na własność (czyli autor już nic nie może z nim zrobić bo przenosi prawa autorskie na organizatora).
Starostwo zastrzega sobie w 22 punkcie regulaminu że nie musi nawet podawać autora w momencie kiedy będzie wykorzystywało zdjęcia do "szerokiej promocji".
Wstydźcie się urzędnicy. Droga młodzieży, poszukajcie innych konkursów gdzie będą Was i Waszą pracę szanować.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl