22.05.2023, 20:43 | czytano: 2247

Policjanci zatrzymali osoby poszukiwane listami gończymi

Tatrzańscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania na podstawie listu gończego. Pierwszy z poszukiwanych wpadł w Zakopanem w piątek popołudniu. 47-latek ukrywał się pod Tatrami przed wielkopolskimi policjantami. Był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie za niepłacenie alimentów.
Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany został w Poroninie w sobotę późnym wieczorem przez tatrzańskich policjantów. 23-latka z powiatu tatrzańskiego czeka kilka lat więzienia za jazdę po alkoholu i inne przestępstwa.
Również w sobotę policjanci w centrum Zakopanego ujawnili 56-letnią kobietę, która poszukiwana była przez policjantów z Bochni w związku z zawiadomieniem o jej zaginięciu. Kobieta zaskoczona tym, że jest poszukiwana, złożyła na ręce policjantów oświadczenie, że nic jej nie jest i nie potrzebuje od nikogo pomocy.

Natomiast w niedzielę wieczorem na zakopiańskiej Olczy rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 67-letniej kobiety. W poszukiwaniach uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Szczęśliwie tuż po północy kobietę odnaleziono i oddano pod opiekę bliskim.

Źródło: KPP Zakopane, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Hej, bedo jo ...23.05.2023, 06:10
"Złapali, złapali, cornom łowce zbójcy"
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl