02.06.2023, 10:06 | czytano: 2320

Zabawa dla dzieci sfinansowana przez przedsiębiorców (zdjęcia)

zdj. organizatora
Ponad tysiąc uczniów z powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i limanowskiego uczestniczyło w 17. edycji pikniku Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom, który tradycyjnie odbył się w Rodzinnym Parku Rozrywki i Edukacji Rabkoland w Rabce-Zdroju. Organizatorem wydarzenia był Andrzej Gut-Mostowy.
Dzięki zaangażowaniu darczyńców po raz kolejny dla najmłodszych udało się zorganizować wyjątkowy Dzień Dziecka. Kilkadziesiąt szkół miało możliwość za darmo zabrać dzieci do parku rozrywki - organizator opłacił bowiem transport i wejściówki. Dodatkowo, dla blisko 200 dzieci, które w dniu wydarzenia przyszły do Rabkolandu z rodzicami, zostały również przygotowane bezpłatne bilety.
Dla uczestników tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji - wśród nich konkursy z nagrodami.

- Jedną z głównych nagród, wycieczkę do Warszawy oraz zwiedzanie Sejmu wygrała szkoła z Kamienicy, a rower górski - druga nagroda główna - powędrowała do Młynnego. Wspaniała zabawa ponad tysiąca dzieci jest dla nas wszystkich sponsorów najlepszą nagrodą za zorganizowane tego festynu - mówił pomysłodawca wydarzenia, Andrzej Gut-Mostowy.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Darczyńców. W tym roku upominki dla dzieci ufundowali: Allmedica, Terma Bania, Termy Szaflary, Kinga Pienińska, Kino Sokół Zakopane, Termy Bukowina, Chochołowskie Termy, Polskie Koleje Linowe, Knap Motor, Uzdrowisko Rabka, Termy Zakopiańskie oraz Cukiernia Samanta.

mat. prasowy, opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
cba02.06.2023, 19:45
czyli to dłużnicy pis-u dalej - Andrzeja Gut-Mostowy. It cała prawda.
Radek02.06.2023, 18:54
Już mi się patrzeć niechce na tego lizo......a kampania idzie pelnoparo
Jasne02.06.2023, 12:33
Proszę o zmianę tytułu na: "...sfinansowana przez polityka rozpoczynającego kampanię wyborczą i przedsiębiorców". Niech pan doktor z Bułgarii nie robi gimnastyki tylko mówi wprost o co chodzi.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl