31.07.2023, 14:06 | czytano: 1938

Street Workout Caliathletics w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Wielkim sukcesem organizacyjnym zakończyły się międzynarodowe zawody Street Workout Caliathletics Battles IV w Rabce-Zdroju. Była to czwarta edycja imprezy dla zawodników uprawiających tą niezwykle widowiskową dyscyplinę, polegającą na wykazaniu się sprawnością i siłą w odniesieniu do własnej masy ciała.
W zawodach wzięło udział 24 zawodników z 14 krajów. Mimo zmiennej pogody frekwencja dopisała, a światowy poziom występów zawodników rozgrzał publikę.
Zwyciężył Radoslav Radev z Bułgarii, tuż za nim uplasował się Ismail Moro z Maroka, a trzecie miejsce zajął Yarin Cohen z Izraela. Bonus za najlepszą dynamikę otrzymał Roman Demchenko z Ukrainy, a bonus za najlepszą statykę aktualny Mistrz Polski Patryk Musielak.

Warto dodać że przed finałem odbył się pokaz 8 kobiet ze Szwecji, Bułgarii, Polski i Słowacji, w którym wzięły udział zawodniczki, z których aż 3 sięgały w poprzednich latach po tytuł Mistrzyni Świata.

Burmistrz Leszek Świder nagrodził najlepszego zawodnika, podziękował za organizację tak udanej imprezy i zaprosił wszystkich do Rabki-Zdroju na przyszłoroczną edycję.

Impreza odbyła się przy współpracy Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju i Centrum Kultury, Sportu i Promocji, oraz wsparciu lokalnych Partnerów oraz firmy Caliathletics.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl