10.08.2023, 18:39 | czytano: 1301

Zgłoszenia do udziału w 38. Międzywojewódzkim Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. K. Stachura / MCK Sokół
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na 38. Międzywojewódzki Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych, który odbędzie się w dniach 16 – 17 września 2023 r. w Bukowinie Tatrzańskiej. Do udziału w Sejmiku zapraszane są grupy teatralne z województw: małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego i śląskiego.
Zespoły teatralne z Małopolski zostały już zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu podczas 10. Małopolskich Spotkań Teatrów Amatorskich POSIADY TEATRALNE na Orawie oraz 14. Małopolskiego Konkursu Obrzędów, Obyczajów i Zwyczajów Ludowych POGÓRZAŃSKIE GODY.
Zgłoszenia z pozostałych województw przesłać mogą Wojewódzkie Domy Kultury lub Oddziały Okręgowe Towarzystwa Kultury Teatralnej. Zgłosić się mogą także same zespoły teatralne.

Aby wziąć udział w Sejmiku należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia (oryginał lub skan) w nieprzekraczalnym terminie do 15 sierpnia 2023 r. drogą mailową: sejmik@mcksokol.pl lub pocztą na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz

Liczba członków zespołu występujących na scenie nie może przekroczyć 35 osób.

Szczegóły dostępne na stronie https://mcksokol.pl/wydarzenie/38-miedzywojewodzki-sejmik-wiejskich-zespolow-teatralnych

mat. prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl