18.08.2023, 12:17 | czytano: 4237

XXIX i XXX Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Targu

zdj. ilustracyjne/ Piotr Korczak
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Nowy Targ organizuje w kolejny weekend dwie edycja Krajowych Wystaw Psów Rasowych.
- Obejrzeć będzie można wiele ras, tych popularnych oraz tych bardzo rzadko spotykanych, wypielęgnowane i przygotowane do pokazów wystawowe fryzury, sportową rywalizację o tytuł Zwycięzcy Rasy, Najlepszego Juniora, Szczenięcia i Weterana, a na finałach o wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy - Best In Show - zapowiada w imieniu organizatorów Magdalena Leśniak.
Wystawy rozpoczynają się o godz 10.00 i do godz. 13.30 trwać będzie ocena w ringach, o godz. 14 zaczną się konkurencje finałowe na ringu głównym, o zwycięstwo będą konkurowały psy wszystkich ras, które uzyskały najlepsze tytuły na ringach.

- W niedzielę przed finałami na ringu głównym odbędzie się pokaz posłuszeństwa, prowadzony przez sekcję szkoleniową naszego Oddziału. Na terenie będą też stoiska handlowe z karmami, smaczkami i akcesoriami dla psów. Wierzymy, że wizyta na naszych wystawach będzie dla wielu odwiedzających inspiracją do zainteresowania się kynologią - dodaje przewodnicząca ZK o/Nowy Targ - Magdalena Leśniak


s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl