15.09.2023, 14:14 | czytano: 1928

Czytelnik pyta: "czy od parkingu nie powinny być ważniejsze chodniki"

zdj. Czytelnika Podhale24
NOWY TARG. Prace przy przy ulicy Nadwodniej nakłoniły naszego Czytelnika do napisania listu. "Widać już prawie finisz tych prac, jednak właśnie na tym etapie trudno zrozumieć jaką logiką kierują się wykonawcy" - zastanawia się p. Marek.
I wyjaśnia swoje obiekcje: "Układając chodniki pozostawiane są odcinki, którymi nikt już od jakiegoś czasu się nie interesuje, a tymczasem z zapałem budowany jest plac od strony Dunajca, chyba parking. I tu pytanie, czy od parkingu nie powinno być ważniejsze skończenie chodników by mieszkańcy mogli bezpiecznie wychodzić z domów."

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Prr16.09.2023, 06:43
Idę o zakład, że "narzekacze" to ludzie "obcy" przybysze z innych stron kraju, przyklejeni tylko leciutko może miejsce m urodzenia (wszak to już kilka pokoleń) do Nowego Targu. Nie pojmiecie nigdy tego miasta i jego rdzennych mieszkańców. Dowiedzcie się skąd jesteście, skąd przybyli wasi przodkowie i tam poszukajcie szczęścia i dobrobytu. Chyba, że "zawodowo" od urodzenia zajmujecie się krytyką wszelką, wtedy nic już nie pomoże.
nowy partyzant15.09.2023, 15:43
Na Partyzantów przyjedźcie, domów się nabudowało a droga jak z lat 90, a chodnika ani kawałek. Burmistrz ma w d... interpelacje, ważniejsze muzea niż obywatele ulic oddalonych od rynku.
Klient15.09.2023, 15:01
Myślę że jakby zaczęli od chodników, to pan od skargi zapewne napisałby że nie ma gdzie pozostawic swojego samochodu. Zawsze coś. Poczekajcie na odbiór prac, a potem cykajcie śliczne foteczki.
xx12315.09.2023, 14:57
Dopiero skończyli lać asfalt, czepianie się na siłę na każdym kroku każdej możliwej inwestycji w mieście. Ten serwis powoli robi się stroną do narzekania, bo mieszkańcom się nudzi w domach. Zacznijcie korzystać ze ścieżek rowerowych, z parku, ogrodów, chodźcie w bardziej przyjemne miejsca skoro centrum wam nie odpowiada. Każda piękna droga, którą teraz jeździcie kiedyś musiała zostać zrobiona, po fakcie nikt nie wypisuje pochwał na portalu. Dlaczego? Dlaczego nowotarżanie idą tylko w jedną stronę, w stronę krytyki? Zawsze można się wyprowadzić gdzie indziej, ale.. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
żal serce ściska15.09.2023, 14:28
Wszystko jest ważne , gdy pozostały takie zaniedbania po latach nieróbstwa.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl