27.10.2023, 14:30 | czytano: 2912

Mural pod nowotarskim mostem gotowy (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Członkowie Klubu Pacjenta działającego przy Centrum Zdrowia Psychicznego w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym zakończyli malowanie muralu pod mostem na Bałęzowym.
Była to forma terapii zajęciowej.
"Był to wzruszający czas podczas, którego wiele się od siebie uczyliśmy - cierpliwości, systematyczności, współpracy i tego, że razem możemy wiele. Nie wszystkich udało się złapać obiektywem aparatu ale ich twarze pozostaną w naszych sercach. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną pracę naszym klubowiczom oraz animatorką Marii Urbańczyk, Beacie Gelacie - dziewczyny bez Was to by się nie udało. Jesteście the best. Naszemu asystentowi zdrowienia Filipowi Dępskiemu. Szczególne podziękowania dla naszych dyrektorek: Ewie Piątkowskiej za zielone światło i wiarę w w nasze działania oraz Marcie Pałce za koordynowanie pracy klubu podczas naszej nieobecności w nim" - napisali członkowie Klubu Pomost.

zdj. Klub Samopomocy Pomost ŚCZP w Nowym Targu

s/ zdj. w galerii poniżej - Szymon Pyzowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
lotnik30.10.2023, 08:08
oby więcej takich inicjatyw, gratulacje :)
zuza27.10.2023, 15:16
Coś fajnego .Gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i tak trzymać.Nareszcie coś pozytywnego i pięknego a nie tylko narzekania .Super.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl