27.10.2023, 16:55 | czytano: 1020

Memoriał Stanisława Marusarza w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w letniej odsłonie

Kompleks Średnich Skoczni Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem stanie się w sobotę, 28 października br, areną zmagań skoczków narciarskich i kombinatorów norweskich ze szkół podstawowych.
Po pierwszej edycji imprezy, która w zeszłym roku odbyła się w zimowej scenerii, czas na letnią odsłonę zawodów - o zwycięstwo w Memoriale zawodnicy zawalczą na igielicie. Wszystko dla upamiętnienia wybitnej postaci polskiego sportu – Stanisława Marusarza, jednego z najbardziej utytułowanych i zasłużonych zawodników klubu sportowego SN PTT 1907 Zakopane.
- Memoriał, zorganizowany przez SN PTT 1907 Zakopane we współpracy z MOSiR Zakopane, odbędzie się wraz z XXVIII Szkolną Ligą Sportów Letnich w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej przypomina Ireneusz Kubin z klubu sportowego SN PTT 1907 Zakopane.

Wydarzenie z ramienia SN PTT wspierają: Bank Gospodarstwa Krajowego – Sponsor Główny Klubu, Budimex – Sponsor Klubu, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Zakopane – z którego środków dofinansowano zawody, Fundacja ARP oraz program Mikro Granty. Partnerami Memoriału są SMS Zakopane oraz COS OPO Zakopane.

opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl