10.11.2023, 11:39 | czytano: 1785

Znów można kupić węgiel

arch. Podhale24
NOWY TARG. Urząd Miasta przypomina o wznowieniu sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych.
Ilość paliwa stałego dostępna dla jednego gospodarstwa domowego w ramach zakupu to maksymalnie 25 ton.
Sprzedaż prowadzona będzie do połowy grudnia br.

Wniosek można złożyć osobiście w Urzędzie Miasta Nowy Targ przy ul. Krzywa 1, przesłać przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą.

Cena węgla o sortymencie ekogroszek to 1 350 zł brutto za tonę, a groszku to 1 188 zł brutto za tonę. Cena nie obejmuje kosztów transportu.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
propaganda12.11.2023, 08:55
firma yrzad miasta sprzedaje wegiel,znowu,genialny byznes
gazda10.11.2023, 18:19
Do nowotarżanina. Chyba cie porąbało. Jak tak to mieszkaj w zimnym a nie w ciepełku z ciepłowni lub z innych żródeł też szkodliwych. Powinien być zakaz używania samochodów, latania samolotów oraz opalania gazem importowanym z USA gdyż statki też spalają. Jak zakaz to zakaz. Nawet twoje panele tez sa szkodliwe jeszcze bardziej gdyz za pare lat zasmiecą srodowisko jak i te budynki niby ocieplone styropianem z ropy. Wszystko jest szkodliwe.Ty uważasz tak a inni inaczej. Tak samo zatruwasz środowisko a widzisz u innych.
nowotarżanin z ul. Partyzantów10.11.2023, 14:49
w powiecie całym powinien być ZAKAZ palenia węglem i paliwami stałymi!!! To jest koszmar to powietrze w tym mieście !!!! żeby urząd miasta sprzedawał węgiel, to jest kryminał! W takim zanieczyszczanym mieście? Miasto Nowy Targ ma najgorsze powietrze w całym cywilizowanym świecie!!! Jak można dokładać rękę do trucia ludzi! Nowotwory wszelakie, przecież to przez syf z węgla między innymi. Wrzucacie posty jak to gruzu nie można na własną działkę wwozić, a węgiel sprzedajecie?? Bareja by tego nie wymyślił.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl