24.12.2023, 11:59 | czytano: 1121

Prezenty dla dzieci od Policji i IPA

zdj. IPA Zakopane
Członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Zakopane, tatrzańscy policjanci i pracownicy Policji przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tatrogród" w Zakopanem.
Tatrzańscy mundurowi podzielili się dobrocią i przygotowali paczki dla dzieci przebywających w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Zakopanem. Wcześniej świąteczne prezenty przygotowano także m. in. dla podopiecznych DPS w Białce Tatrzańskiej
"Zbiórkę przeprowadziliśmy wśród policjantów i pracowników Policji. Wsparli nas bardzo hojnie również koledzy z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Zakopane. Dzięki spontanicznej akcji mundurowych udało się zakupić słodycze i upominki. W środę kolega z IPA region Zakopane oraz tatrzańscy policjanci zawieźli przygotowane paczki do "Tatrogrodu" i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych składając jednocześnie świąteczne życzenia. Bezcenny uśmiech, który zagościł na twarzach dzieci powoduje niezmierną radość z niesienia pomocy innym. Za rok przygotujemy kolejną "Bożonarodzeniową Paczkę" dla podopiecznych Tatrogrodu" - zapowiada w imieniu funkcjonariuszy asp. sztab. Roamn Wieczorek.

opr. s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl