02.04.2024, 17:49 | czytano: 721

Koncert Michała Bajora - mamy dla Was bilety

NOWY TARG. W niedzielę 7 kwietnia o godzinie 19:00 w Miejskim Centrum Kultury wystąpi Michał Bajor w repertuarze nawiązującym do kolejnej płyty artysty - "No, a ja?".
Początkowo miały to być nagranie - w nowych aranżacjach - piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała Bajora.
W rezultacie Bajor skomponował pięć utworów, a dodatkowo wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Skomponował też muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Bilety w cenie 119 zł, 139 zł, 159 zł dostępne: w kasie MCK w Nowym Targu oraz na kupbilecik.pl, biletyna.pl, eventim.pl, ebilet.pl.

Dla naszych Czytelników mamy bilety na niedzielny koncert. Wystarczy skontaktować się z nami i na adres redakcja@podhale24.pl przesłać wiadomość, w tytule wpisać "koncert Michała Bajora", a w treści podać swoje imię i numer telefonu.

s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl