02.04.2024, 19:20 | czytano: 1128

Nocne gotowanie w restauracji Widok

13 kwietnia o godz. 19.00 w restauracji Widok w hotelu Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się kolejne spotkanie ze smakami regionu. Tergo wieczoru będzie mieć miejsce kolejna odsłona Nocnego Gotowania.
W menu: Kwaśnica w kapsułce, Mus bryndzowy , Pstrąg i czarne kurki, Krem z oscypka, Jagnięcina z korpielem i bryjką, a na deser Bundz i jabłko.
To niezwykłe wydarzenie kulinarne, które odbywa się jedynie trzy razy do roku – w czasie, gdy sezonowość produktów ma największe znaczenie, inspirując Szefa Kuchni Marcina Gruszkę do tworzenia wyjątkowych potraw. Każda edycja jest podróżą przez niepowtarzalne smaki, inspirowane zmiennym motywem przewodnim, które odbijają bogactwo natury i twórczą wyobraźnię Szefa Kuchni.

Szczegóły: +48 18 20 25 460, widok@hotelharnas.com

oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Taki jeden02.04.2024, 20:07
Doceniam kuchnię, a w szczególności eksperymenty w niej, nowe smaki itd. Ale nie można pisać, że "w czasie, gdy sezonowość produktów ma największe znaczenie" w momencie gdy składnikiem ma być bundz wyrabiany z owczego mleka (owce doimy od mniej więcej maja do października) i czarna kurka - zakładam że chodzi o lejkowca dętego (występuje od sierpnia do listopada)...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl