06.10.2013, 22:12 | czytano: 2088

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Trzy złote medale i jeden brąz dla Goszczyńskiego (zdjęcia)

Tradycyjnie, na Lotnisku w Nowym Targu, Powiatowe Centrum Kultury i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przeprowadziły eliminacje do Małopolskiej Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Rywalizowano w 6 kategoriach wiekowych. Najwięcej złotych medali zdobyli reprezentanci I LO wygrali w 3 kategoriach wiekowych, w 4-tej zajęli trzecie miejsce.
Wśród dziewcząt po jednym zwycięstwie odniosły reprezentantki ZSZiP Krościenko, I LO Nowy Targ i I LO Rabka Zdrój. W grupie chłopców dwa złote medale wywalczyli zawodnicy I LO Nowy Targ, jeden uczniowie ZST i P Nowy Targ. Do zawodów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę, zakwalifikowało się osiem osób w każdej kategorii.