22.01.2014, 11:50 | czytano: 1344

Puchar Zakopanego 2013/2014 – zmiana terminu

Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych (brak śniegu) zawody z cyklu Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim w Ośrodku narciarskim „Harenda” w dniu 26 stycznia zostały przeniesione na dzień 16 lutego br.
Zapraszamy wszystkich pasjonatów "białego szaleństwa" do udziału w kolejnej edycji zawodów o Pucharu Zakopanego w dniu 9 lutego w Centrum Narciarskim Nosal. Do startów zachęcamy wszystkich amatorów narciarstwa, którzy chcą zmierzyć się w rywalizacji o zwycięstwo i nagrody na stoku ośrodka narciarskiego Nosal.
Oprócz nart i uśmiechu, zabierzcie ze sobą przyjaciół, rodzinę i znajomych - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom. Po każdych zawodach Pucharu Zakopanego wśród wszystkich zawodników będą rozlosowane nagrody specjalne ufundowane przez partnerów oficjalnych Aqua Park Zakopane oraz Saquella Caffe. Na zwycięzcę Pucharu Zakopanego czeka nagroda główna - samochód osobowy KIA RIO dzięki współpracy z partnerem strategicznym KIA MOTORS POLSKA.

Zapisy i informacje:
Centrum Szkoleń Narciarskich „Nosal”
Termin zawodów: 9 lutego 2014
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl